Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legcikibb élményetek...

Mi volt a legcikibb élményetek? Írjátok le azt is , hogy hány évesek voltatok és , hogy milyen neműek.

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Jelentkeztem egy multihoz dolgozni, de aztán, ami történt...
2020. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
13 évesen fehér gatyában átáztam a buszon. Nem volt nálam semmi amivel takarhattam volna magamat, ezért a táskám (nem hátizsákom volt) próbáltam a fenekemhez pozicionálni. Rettentően kínos volt.
2020. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Kb 16-17 éves koromban történt. Suliba valami rendezvény volt én pedig a barátnőmmel siettem lefelé a lépcsőn. Csak véletlenül elfelejtettem, hogy még van ott 2 lépcsőfok és egy baromi nagyot tanyáltam plusz csattantam a földön, mire vagy 6 osztálytársunk csak megfordult és néztek rám nagy szemekkel, hogy mi a fszt csinálok a földön. (eközben persze drága barátnőm fulladozott a röhögéstől majd mindenkinek leesett, hogy miért vagyok a földön és egy jót szórakoztunk rajta)
2020. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen véletlenül szinte beleestem a szomszéd pincéjébe :DD panel lakásban lakunk és ennek az idiótának úgy van kialakítva,hogy neki legyen ott egy nagy lyuk,mert miért ne.

barátnőmmel egy cicát kergettünk aki ráállt aki vasfedőre ami a pincét takarta és nem gondolkodtam aztán én is ráléptem és az a fedő félrecsúszott. szerencsére hamar kapcsolt az agyam és a lehető leghamarabb félreálltam,de szegény cica bezuhant a pincébe :D nagyon ciki volt,főleg mert tudom,hogy mennyien látták,mert itt mindenki szeret leskelődni.

2020. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

4# megmenekült a cica?


Nekem olyan volt, hogy uj munkahelyen nehezen ment a beilleszkedés. Eléggé utàlta egymast mindenki amugy is.mentek jobbra balra a kavaràsok, furàsok, utàlkozàs.

En meg voltam szeppenve és probàltam szürke egérként vegyülni.


Ebédnél nagy bàtran bementem a menzàra, aztàn lassan tétovàn haladtam mert rajöttem, hogy azt sem tudom hova ülnék kikhez kb még vissza is akartam inkabb fordulni de az feltünö lenne, tele voltam görcsökkel stb.


Lapulva "osontam", de ahogy elhaladtam az egyik asztal mellett az ebedlö elején, oda volt keszitve valakinek az ételhordoja gondolom tele tüzforro kajàval, mert mihelyst mellé értem de teljesen abban a pillanatban, akkoràt durrant, hogy a teteje is elrepült.

Az egesz ebedlö ràm nézett es tiszta olyan volt az egész, mint a reklamokban amikor vonul a csaj összeütköznek az autok is, es a tüzcsap is szökökutba szökik.


Mindenki nézett és röhögött rajtam ezerrel.


Nah mondom igy kell fü alatt osonni...

2020. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 igen meg :) bár nem tudod,hogy magától mászott ki,vagy a szomszédom kapta meg.
2020. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

1# es mi történt?:)


En egyik exemmel szorakoztam.ö is multihoz ment.


Mivel elkezdett mellettem csajozni es mondta épp megy interjura egy multihoz, igy adtam az arcàra egy jo nagy piros ruzsos puszit sok sikert kivànva.

Màsnap mondta, hogy otthon làtta meg mi van. Végig mosolyogva beszélgettek el vele felvételin ès felvették :D

2020. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!