Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éjféltől megszűnik a rendkívül...

Éjféltől megszűnik a rendkívüli jogrend. Ez azt jelenti, hogy holnaptól nem kötelező a maszk viselés és eltörlik az idősávot is?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ne keverd a szezont a fazonnal!
2020. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez nem azt jelenti.
2020. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
A maszk marad a boltokban kötelezően és a tömegközlekedési eszközökön és a nyugdijasoknak kijelölt vásárlási idősáv (9-12) is megmarad
2020. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2020. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem, korábban több portálon is részletezték, hogy néhány szociális és eü korlátozást leszámítva, feloldják a korábban hozott intézkedéseket, így megszűnik az idősáv és a maszkviselés is. Ezek szerint erről szó se lesz egyenlőre?
2020. jún. 17. 20:51
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
A rendkívüli jogrend megszűnése a sokak által hangoztatott korlátlan hatalmat veszi vissza a kormánytól.
2020. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ebből is lesznek problémák, mert nagyon sokan ehhez kötik a korlátozások feloldását. Ismerősök, kollegák egy része is így értelmezte a dolgot.
2020. jún. 17. 20:53
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos nem.

Csak azt nem értem, hogy miért volt jó pár napig azzal tele az internetes hírportálok tömkelege, hogy már mindenkinek elege van az időkorlátos vásárlásból, feszültséget és pénzkiesést okoz, ennek ellenére se töröltél még el. Nincs már vírushelyzet, de még mindig hordani kell azt a maszkot, aminek eddig se volt sok értelme.

Színjáték az egész. Ez csak arra jó, hogy még jobban egymás ellen szítsa az embereket és továbbra is korlátozva legyen a szabadságunk.

2020. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó' téged ki ellen szítanak???


Ostobaság!

2020. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

#9

Ha én be akarnék menni maszk nélkül vásárolni, nem engednek be, csak ha felveszem a maszkot. Ezzel nem egymás ellen uszítják az embereket? Miért köteleznek engem olyanra, amit nem akarok, sőt, aminek nincs semmi értelme? Hétvégén strandon voltam, idősek is voltak egy csomóan, egymás mellett voltunk, nehogy azt mondják már, hogy az nem veszélyes. :D Ja, szabadlevegő csodákra képes.

2020. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!