Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megbüntethetnek ha nem hordok...

Megbüntethetnek ha nem hordok maszkot a bkvn? Vagy csak beszólhatnak? Mert az nemizgat. Nagyon unom már. Plázákba, melóba, konditerembe már nem hordok régóta és senki se szól érte.

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idáig csak annyit láttam, leszállította az ellenőr, aki semmilyen módon nem volt hajlandó valamit az arca elé húzni.
2020. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Tömegközlekedésen kötelező. Erőltesd már meg magad egy KICSIT, ember...


[link]

2020. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező lenne, de minden 2. ember hordja csak. A minap volt "szerencsém" a BKK járatait használni, senki nem ellenőrizte, senki nem szólt.

A boltokban nem tudom kötelező-e még, de ott sem hordták sokan.

2020. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Sokan nem tartják be. Mivel nincs minden ember mellé ellenőr, rendőr, stb állítva, nem is lesz következménye.

Vannak üzletek, ahol szigorúan veszik. BKV járatokon csak akkor van következménye, ha ellenőr jön.

2020. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem bunkóság nem hordani,mások se jó kedvvel teszik.Az elmond valamit,az emberről,ha ennyire nem tiszteli másik embertársat.Nem azt mondom,hogy ez a vírus olyan borzasztóan nagy dolog,de el lehetne kerülni 1-2 megbetegedést,(Neked nem számít soknak,de annak a pár embernek is van következménye.)ha nem lennének olyan emberek,mint te.Boltokba is kötelező,fele leszarja...Szomorú ez az egész.
2020. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Az a szomorú, hogy kitalálnak dolgokat, de nincs megfelelő szervezet a betartatásukra és nem egyformán vonatkozik mindenkire. A nagydarab sötétbőrűre nem szólnak rá a boltban ha nem hord maszkot, ellenben a nyolcvanéves nénikére vagy az 50 kilós nőre igen.


Nem hiszem, hogy ez a maszkozás bármi ellen is véd, de felveszem mert kötelező.


Ráadásul vicc, pl.az Auchan épületén belül nem kell hordani, de ha bemész a boltokba, akkor ott fel kell venni. Csak bolton belül fertőz, a folyosón nem? Hülyén van ez kitalálva.

2020. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%
Én sem veszem fel sehol, olyan boltba nem megyek be, ahol szóvá teszik. Aki félős, hordja nyugodtan, aztán érezze jobban magát tőle, de nehogy már kötelező legyen mindenkinek...
2020. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
BKV-n nem biztos, de Arriván ha az én buszomra szállsz fel tuti....
2020. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
42%
Aki nem hordja azt le kell fújni gázsprayvel!
2020. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!