Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ok nélkül letiltott a Tinder....

Ok nélkül letiltott a Tinder. Nincs több telefonszámom anélkül pedig nem lehet regisztrálni. Esetleg valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Facebook fiokrol is lehet regisztralni. Nem vilagos, miert nincs szamod. Telefonrol, ha torlod a fiokod, millioszor is regisztralhatsz ujra.

Elvileg csak akkor tilt le, ha valaki durvasag, zaklatas, visszaeles miatt jelent, hamis a profilkeped, vagy obszcen.

2020. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, bocs, ertem. Ugyanarrol a szamrol nem tudsz ujra? Durva akkor. Facebook fiok marad.
2020. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor Facebookkal próbálom is kér telefonszámot
2020. jún. 17. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Kérd el vki telefonszámát.
2020. jún. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor ő is bele tud lépni nem?
2020. jún. 19. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Bemész valamelyik random üzletbe és megveszel 990 forintért egy domino fix feltöltőkártyát és aktiválod a telekom.hu oldalán. Innentől azzal a számmal tudsz regisztrálni újonnan😂

Én már a 3. kártyámat fogyasztom😅

2020. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!