Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facen milyen àllapotfrissitèse...

Facen milyen àllapotfrissitèsek lehetnek azok amiket nem làthatok mert szük környezettel osztotta csak meg? Ti mikor csinàltok ilyet?

Figyelt kérdés

Vannak sràc haverjaim

A posztjaik altalaban poénok vagy kocsik vagy bolygok ürrakétàk, hihetetlen természetképek stb


Es olyan zavaro hogy nah mi lehet az ami ugy fut xy frissitette az àllapotàt ez a tartalom nem érhetö el. Ez olyankor fordul elö ha az illetö ugy szabàlyozta hogy kik làthatjàk a tartalmakat.


Sima hetköznapi emberek. Egyik mentös mäsik gyàri munkàs pl. Es en mint ismerös/havernö akikkel rosszban sincsenek vannak posztjaik amiket en nem lathatok



#korlatozott megosztas
2020. jún. 23. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, amit csak a családdal, rokonokkal szeretnék megosztani, mással nem. Mondjuk én erre nem a facebookot használom, de el tudom képzelni, hogy más igen.


Vagy lehet, hogy egy olyan dolog érdekli, ami sok más ember szerint ciki, ezért csak olyanokkal osztja meg, akikről tudja, hogy őket is érdekli. Mondjuk erre is vannak pl. csoportok, de lehet, hogy idegen emberekkel nem akarja megosztani.


Nekem is van sok ismerősöm, akikkel nem vagyok rosszban, de nem szeretném az orrukra kötni, hogy az unokahúgaim csillámtetkót raktak az arcomra, vagy hogy milyen animét nézek éppen. Az előbbit csak a családdal, utóbbit csak a hasonló érdeklődésűekkel szeretném megosztani, de ettől még nem vagyok rosszban azokkal, akikre szerintem ez nem tartozik.

2020. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak valahol olyan "sértö"hpgy engem "kitesz"màssal meg megosztja.
2020. jún. 23. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem csinálok semmilyen állapotfrissítést
2020. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit te látsz az nem az amire gondolsz. Ez azt jelenti hogy olyat osztott meg amit azóta levettek, vagy olyan csoportból, oldalról osztotta meg ami zárt vagy privát és csak a tagok láthatják.


Én kb mindent úgy teszek fel hogy csak egy kis kör láthatja, de azokból semmit nem látnak mások. Nincs olyan hogy bibibí kiraktam valamit de te nem láthatod. Azok semmit se látnak. Mintha kb 2 éve sose tettem volna ki semmit.

2020. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!