Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyáron ciki ha izzadt büdös...

Nyáron ciki ha izzadt büdös az ember?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha egész nap kapálsz, akkor nem. Egyébként meg jóval többször kell tusolni, izzadásgátlót használni, mert elájulnak melletted a buszon.
2020. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

#1 kimaradt a "például" szó.


... például a buszon.


Én például egyszer utaztam buszon, az elmúlt egy évben.


De, amúgy jó a válaszod.

2020. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

A szag mindenképpen az. Most mondanám hogy maga az izzadás is, de az természetes folyamat... nyilván nem túl esztétikus, ha valakinek tocsog a ruhája. Nem mindenkinek használ az izzadásgátló, egy időben enu is nagyon izzadós voltam.


Öltözködéssel lehet ezt kicsit ellensúlyozni. Kizárólag pamut, anyagában lenge, jól szellőző ruhát kell húzni.

2020. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha látványosan igénytelen akk igen. Most 40 fokban egy izzadt túrabiciklis vagy akárki nem lesz undoritó,jobb ha hűti magát a teste mintsem halott lenne mert izzadni ciki.

Az a gond ha olyan ordenáré igénytelen az ember h egyszerűen levegőt nem kapsz a közelében. Lehet érezni a frissen izzadt és a 2-3 vagy több napja érlelt hűtővíz közt a különbséget. Van aki betegség miatt vagy alkohol vagy más miatt eleve irtó büdösen párolog. Van aki a feszültség miatt izzadékony.

Énis sokat izzadok, de napi 3-5x is lecsapom magam a zuhany alatt ha tehetem.

2020. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ilyenkor 5 perc séta után tocsog a ruhám. De ha valaki megmondja, hogy tudom magát az izzadást mint folyamatot megszüntetni, akkor onnantól esztétikus leszek minden ember számára. Addig ez van.
2020. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha izzadt valaki, az nem gáz, nyáron mindenki izzad, főleg buszon és hasonló helyeken. Ha büdös, és feltűnően az, na az már elég gáz és kellemetlen, ezt azért lehet többé-kevésbé orvosolni(igen, egyénfüggő és nem egyszerű dolog, tudom).
2020. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
#5 Akkor hőgutát kapnál, és összeesnél, ... . Szóval kevésbe lennél esztétikus.
2020. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
A büdösség általában azért van, mert az emberek többsége minden szemetet összezabál.
2020. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

#8 A szemét kaja kiizadásának a szgát a párfüm nem nyomja el?

Nekem elég rossz a szaglásom általában, és ezen eddig még nem témáztam, lehet pont a rossz szaglásom miatt.

2020. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

#9

A spray se nyomja el azt a nagyon büdös szagot.

2020. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!