Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fontos,hogy válaszoljak ha...

Fontos,hogy válaszoljak ha rám köszönnek vagy irnak?

Figyelt kérdés
Az egyik közösségi oldalon bekövetnek, engedélyezem.Számomra ennyivel le is zárulna a téma.Viszont rám köszönnek én is visszaköszönök udvariasságból.Viszont utána állandóan irogatnak, érdeklõdnek.Semmit sem akarok tõlük, csak bejelölöm mint barát.Ti hogyan csinálnátok?!
2020. jún. 27. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Tiltás.Vagy ha antiszociális vagy,töröld magad.Örülni kellene a mai világban, rengeteg magának való ember van, hogy érdeklődnek felőled.
2020. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze az jó,ha érdeklõdnek viszont annyi az álprofil hogy nem lehet tudni,hogy most mégis ki rejtõzik a fotó mögött.
2020. jún. 27. 12:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok antiszociális, és házason az ember nem szivesen ismerkedik.Viszont van oka amiért fent van ezen a közösségi oldalon.
2020. jún. 27. 13:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne reagálj vissza ha nagyon zavar, aztán majd veszik a lapot.
2020. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod ki, nem ismered, akkor minek veszed fel?
2020. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nalam ez igy mukodik:

Hazas vagyok es no. Ezert ha ferfi ir ram egy sziat es utana nem ir semmit vagy csak egy hogy vagyot, akkor par napig biztos nem reagalok. Ha raadasul nagyon tavoli ismeros vagy egyszer lattuk egymast akkor meg lehet egy hetig se reagalok. Utana ha eszembe jut annyit irok: Szia! Bocs elegge elfoglalt voltam.

Es nem.kerdezem meg hogy van nem kerdezem miert irt. Azaz nem adok arra alapot, hogy o ezt csevegesnek jopofizasnak vegye.

Ha megis egybol valaszolok, akkor csak ugyanugy egy kiszonest ahogy ram koszont az illeto.

Ha azonos nemu koszon ram, akkor kevesbe vagyok tavolsagtarto es esetleg a koszones mele egybol irom mi ujsag?


Altalaban megtanultam, hogy ugyis csak kozeli, jo ismerossel vagy rokonnal, barattal lehet cseten beszelgetni, massal nem. A masik fajta kommunikacio a konkret kerdes/keres amivel kegkereshetnek ismerosok. Azok kezdik altalaban egy finom sziaval. Ha ilyenkor kivar az ember akkor ugyis kibokik mit akarnak, ha nem akkor inkabb csak unatkoztak es csak az idonkent vennek el.


Tehat nem nem fontos hogy valaszolj csak olyannak aki valoban erdekes szamodra. A tobbinel vard ki akar e valami konkret kerdest foltenni vagy pihentesd es akkor tudni fogja ismerkedni meg nem szeretnel vagy nincs ra idod.

Idegenekkel bele ne menj hogy vagy mit szeretsz dumakba mert tuti rossz vege lesz.

2020. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

- Minek veszel fel ismeretlent?

- Miért köszöntgetsz?

- Miért nem törlöd?

2020. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzel késztetést, hogy teljesen idegeneket visszaigazolj? Azon kívül, hogy jobban néz ki, hogy több ismerősöd van, mert amit írtál az alapján nem barátokról van szó.
2020. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

6

Majd egyszer úgyis belefutsz olyanba aki felizgatja a fantáziád és onnantól véged.Rengeteg ilyen nőt ismerek.Ezek egyfolytában félrelépegetnek, az elején még tartották magukat.

2020. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mivel uj voltam a közösségi oldalon nem ismertem igazán mi hogyan van.Nem is foglalkoztam vele, és nagyon sokan bejelöltek mivel nem voltam privátban.Most már lezártam.Köszönöm a válaszaitokat.
2020. jún. 27. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!