Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha új facebook oldalt regisztr...

Ha új facebook oldalt regisztrálok, akkor illik nekem újra bejelölnöm a régi fiókomban lévő ismerősöket?

Figyelt kérdés
Azért nyitnék új oldalt, mert a mostanival 10 év alatt rengeteg hülyeséget osztottam meg, kommenteltem és nem akarom, hogyha valaki rám keres, akkor ezeket hozza ki. Eddig is szelektáltam rendesen az ismerős listámat, tényleg csak olyanok vannak bejelölve akiket ismerek, illetve normálisabb emberek. Viszont ha újat nyitok, akkor a mostaniaknak csak a felét jelölném be, akikkel tényleg jobb viszonyban vagyok, a többi meg majd bejelöl vagy nem. Ez bunkóság velük szemben?

2020. júl. 1. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bunkóság, azt jelölsz be, akit szeretnél. Számomra pl. teljesen mindegy, hogy hány embert ír ki a fb. Úgy is csak pár ember számít egy ember életében, valószínűleg akinek számítasz és érdekli az életed, az majs bejelöl vagy élőben érdeklődik. :)
2020. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem törlöd egyszerűen amit megosztottál anno és cikinek tartod? Tényleg jobb új profilt csinálni emiatt?
2020. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!