Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy magányos hajnalon amikor...

Egy magányos hajnalon amikor az embert barátok nélkül hagyják intimitás nélkül lényegébe senkije sincsen II.kerületben milyen lehetőségeket láttok egy magamfajta egyedülálló Szingli életet élő 28 éves Pesti Férfiban aki VII.kerületben él de mást k?

Figyelt kérdés
Pasaréten,Rózsadombon,Hüvősvölgyön,Lipótmezőn van e egyáltalán valami úgy mond egyfajta kikapcsolódási lehetőségem vagy esélyem olyan férfiak között a hol a II.kerületében tényleg az odafigyelést a gondoskodást a szeretet és a biztonságot kaphatnám a férfiakba mert igazából már rengeteg férfiba csalódtam 10 éven keresztül 28 év alatt ezért felvetném a gondolataimat ehhez hasonlóan ti milyen funckiókat tudtok az elmondásaimból esetleg így megvalósítani.

#II. kerület #Rózsadomb #Lipótmező #Pasarét #Hüvősvölgy #Magamnak való világérzet
2020. júl. 2. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nőként sajnos nem segíthetek neked, de kívánom, hogy találj egy szerető partnert! :)
2020. júl. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ez zavaros!

VII.kerületben lakó férfiként keresel rózsadombi férfiakat?

Miért nem az "Ismerkedés" kategóriába tetted fel?

2020. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te nem "szerető társat" keresel, hanem valakit aki kitart.

Ezzel egyébként nem lenne semmi baj, de akkor nem kell a rizsa!

2020. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Kőbányán vagy Csepelen albérletben lakó szerető társ nem jó?:D
2020. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Meleghomár??
2020. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!