Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivan akkor ha nem köt le a...

Mivan akkor ha nem köt le a szex férfi létemre?

Figyelt kérdés
lehetne most 2 lánnyal is alkalmi kapcsolatom. de egyszerűen annyira nincs kedvem beleölni az időm, hogy másokkal töltsem. De ha nem teszem meg attól félek, hogy késöbb megbánom, hogy fiatal voltam és nem éltem. nem troll kérdés, higyjen bárki bármit. de tuti nem csak én vagyok ilyen helyzetben, és gondoltam mastól is kérhetnék tanácsot. 25/f
2020. júl. 3. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig az kell amit eppen nem kaphatsz meg, am mi lenne azt csinalsz ami jol esik.
2020. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenki más.

Van férfi is, aki kevés kívétellel, csak érzelmek hatása alatt élvezi a szexet.

Van ösztönösen monogám férfi is.


De valószínűbb, hogy félelem tart vissza.

2020. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem érzem úgy, hogy félnék. volt már ilyen kapcsolatom. deee egyszerűen tényleg szivesebben vagyok neha egyedul, minthogy idot fektetve ebbe beszelgessunk meg ilyenek.:D
2020. júl. 3. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vahyok vele. Tizenévesen még újdonság volt, ma már nem tud érdekelni. A másik szélsőség sokkal rosszabb, amikor puncihoz jutás reményében bármit megtesz a pali, nem bír meglenni nő nélkül.
2020. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!