Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális vagyok?

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanság a legtöbb időmet itthon töltöm. Ne úgy gondoljátok, hogy semmit nem csinálok. Van egy csatornám ahová fordításokat készítek, takarítok, főzök, ha szükséges. Emellett minden héten szervezek valamilyen programot valamelyik barátnőmmel. Hétvégente pedig a családdal csinálunk valamit közösen. Nekem ez így megfelel most. Levelzőn járok egyetemre és most a vizsga időszak után jól esik egy kis nyugalom. Meg most úgy alapjáraton is. De amikor meglátom hogy az ismerőseim ide-oda mennek, ezzel-azzal, elmennek bulizni és hasonlók azt érzem (mivel sokukkal egykorú vagyok), hogy nekem is ezt kellenne tennem. Tudom, hogy úgy kell élnem az életemet ahogyan én akarom. Szerintetek én kevesebb leszek attól, hogy nem akarok mindennap úton lenni, hogy nem járok el bulizni, hogy nem rúgok be? (Régen jártunk bulizni, de én akkor sem ittam).


21L



2020. júl. 6. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy. Nem mindenki bulizós, ivós típus. Én sem. Nem szoktam inni, se bulizni, mert nekem az nem szórakozás. Szeretem együtt tölteni az időmet a barátaimmal, de én akár a szimpla sétát, vagy kávét, vagy bármit jobban értékelek, mintha bulizni mennénk. Nem vagy te se, és én sem kevesebb emiatt. Akkor van a baj, ha amit csinálsz, nem felel meg neked. De neked ez így jó, te szereted így az életed, akkor nincs vele probléma. Csak azért nem kell bulizni, hogy olyan legyél, mint mások.
2020. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Dolgozni szerettem volna a nyáron, mert őszintén szólva ezekhez a fiatalkori nyarakhoz semmi kedvem, de vírus miatt nem nagyon találtam megfelelő munkát szakterületen belül egyetemistaként, úgyhogy itthon töltöm az időt, néha én is találkozok barátokkal, sportolok és segítek nagyszüleimnek és ennyi. Igazából várom már, hogy kezdődjön az egyetem. Szerintem sokkal jellemzőbb az, hogy az emberek otthon ülnek szabadidejükben, mint az, hogy járnak bulizni és utazgatnak, mennek mindenfele, meg se fordult a fejemben, hogy ne lenne normális az, ami most van velem, mert minden ismerősöm ezt csinálja.
2020. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon jó volt olvasni a válaszaitokat ♥
2020. júl. 6. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki, hogy nem tespedsz otthon, hanem hasznos dolgokat csinalsz, es elvezed. En gyuloltem buliba jarni fiatalon, negyven fele pedig teljesen mas lettem, es ugy kell fenekbe rugdosni magam, hogy ne essek tulzasokba. Raadasul nagy szerencsed, hogy abban a korban vagy fegyelmezett, amikor a tobbsegnek nehezere esik.
2020. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érettebb vagy szerintem kicsit a korodnál, de bőven benne vagy a normálisban még, sőt :)!
2020. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Szóval azért sőt, mert örülnék ha ilyenek lennének körülöttem :D
2020. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisan viselkedsz, normális a nézeted.

Ffi.

2020. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AnimeOtaku Love válasza:
Teljesen normális vagy, ne rágódj ezen :) Nem kell ugyanúgy viselkednek, mint mások, mert akkor nem leszel egyedi
2021. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!