Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én miért nem tüntethetek...

Én miért nem tüntethetek azért, mert a BLM póló raaszista?

Figyelt kérdés

Black Lives Matter. csak a fekete életek számítanak? szerintem meg ALL Lives Matter.


AKkro most ki a rasszista? Egyenklőség kell nem? szerintem meg ez a nagy egyenlő.


2020. júl. 9. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Mert ha fehér vagy, már rasszistának-náczinak minősülsz.
2020. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ja értem. Tehát alapból, hogy fehérnek születtem már garancia arra, hogy rasszista vagyok.
2020. júl. 9. 18:21
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

ALL Lives Matter.


De a jelen helyzetben teljesen meg tudom erteni, miert a BLM -nek van prioritasa: mert jelenleg a feketeken verte le az elmebajat egy barom, ill, nem is egy, es nem is mult idoben.

2020. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3: igazad van, nekik ez már évszázados probléma. de azért mégsincs rendjén, hogy ártatlan fehéreket vernek, lincselnek meg csak azért, mert fehér. TIpikus elvakult hadonászás. szemet szemért, fogat fogért. :( Ártatlan feketékért ártatlan fehérek? ez nem így megy. Tipik dögöljön emg a szomszéd tehene is. közben a szomszéd tehene nem ártott nekem soha.
2020. júl. 9. 18:32
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Artatlan embert a szinetol fuggetlenul nem verunk. Tokmindegy, ki kezdte, akkor sem.


Attol tartok, ennek nem lesz vege, amig feher es fekete oldalrol egyarant el nem tunik a rasszizmus. Nyilvan ez utopia- foleg mostanaban. Nem tudom, mi vet ennek veget. Lehet, hogy le kell menni a godor melyere, ertem ez alatt, hogy egyszer egymasnak esik a populista-nem populista oldal. (Mert ez taplalja a rasszista gyuloletet is mindket oldalon szvsz).

2020. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Legyen már fizetős ez a rohadt oldal könyörgöm. Vagy IQ teszthez kötött.
2020. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Csak azt nem értem mikor feketék, cigányok ázsiaiak stb ölnek meg fehér embereket akkor miért nem tüntet senki? Miért nem gyártanak WLM (White lives Matter) pólókat?
2020. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%

Hetes, felejtsd el a szineket. Nem attol lesz vki hulye, mert feher-feka-hupikek.

Aki ebbol indul ki, es pusztan emiatt ol meg -ver meg embereket, az egy mezei bunozo, es tudjuk, hol a helyuk.

Nehogy mar amiatt verjen egy frusztralt barom romma mast, mert olyasmiben kulonbozik tole, amirol nem tehet.

Mi lesz a kovetkezo akkor? A kek szem? A barna? Az osz haj? Vagy barki aki nem kereszteny- mindez a keresztenyseg, a szeretet neveben?

Oke, ez utobbi mar a fasizmusig vezet, nem tartozik a kerdeshez.


De na. Ne mar.

2020. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem azt mondják, hogy only black lives matter. Ne próbáld a sajat rasszizmusodat másokra kenegetni, és mártírkéntbeállítani magadat.
2020. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
8as, azzal ugye tisztában vagy hogy az illető úriember akiről szó van többszörös visszaeső bűnöző aki korábban már vert rendőrt? Ettől persze nem tartom helyesnek ami történt de ne állítsuk már be szentnek és mártírnak. És azokat se akik ennek az egésznek a nevében törnek-zúznak és betöréseket követnek el.(lásd Texas, Orlando stb..)
2020. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!