Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elvesztek a facebook ismerősei...

Elvesztek a facebook ismerőseim, mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Illetve nem elveszett, hanem a kedves kishúgom kitörölte őket. Rossz napja volt, vagy nem is tudom mi érte, lényegtelen... Tulajdonképpen az én hibám, mert nem zártam le a telefonomat (igen, én hülye azt gondoltam a családi körben fölösleges amúgy is kódolni). Egész idáig azon töprengtem, hogy van-e valamilyen más módszer visszahozni az ismerősöket, de rájöttem, hogy csak időpazarlás, mert muszáj lesz egyenként visszajelölgetni. Nem mondom, hogy mindenki annyira lényeges volt közülük, meg körülöttem forog a világ, de azért volt pár fontos személy... Online oktatás miatt egy tucat tanár, régi/jelenlegi iskola/osztály/szak társak, rokonok, orvosok, munka kapcsán is sokan fel voltak véve, és igen itt kezdődik a gond. Hogy a komoly személyek mennyire vesznek komolyan engem ezután, mikor meglátják, hogy kitöröltem, aztán újrajelöltem őket? Lehet el sem fogadnak! Ez elég szánalmas, ha meg azzal magyaráznám, hogy véletlenül tűntek el/húgom volt, az végképp szánalmas lesz. Új fb-ra is gondoltam, hogy úgy talán megértenék, meg azt ki lehetne magyarázni, hogy a régin történt valami, inaktiválni kellett és kész, de akkor is ott van a sok csoport, oldal, kép, mentett dolgok, stb amire szükségem van, így ez a megoldás is kuka. Ja meg persze falun lakok egyébként, emiatt innen bekerült innen is egy rakás ismi, gondolom már el is kezdték dumálni, hogy xy téged is kitörölt? Juuu engem is, a pofátlan kölyke. Hát igen, elég gáz hogy velem történik pont ez, már a tűrőképességem határán vagyok ettől a törlés akciótól, de na. Minden lecke egy tanulság, ezentúl biztosan le lesz zárva, meg kódolva a telóm, de most ez akkor is rohadt nagy kaka. Nem tudom más hogy csinálná, de per pillanat nem tudok józan paraszti ésszel gondolkozni, meg kitalálni valami normális stratégiát erre.

2020. júl. 11. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Mekkora troll a tesód.


Új profilt csinálj , és írd ha kérdezik, hogy miert van új : kellett a face-nek személyim , én meg nem adom meg.


Ennyi.

2020. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Csinálj új fbt, és mondd azt, hogy a másikat feltörték. Ez nem teljesen igaz, de nem annyira kellemetlen, mint az általad vázolt lehetőség.
2020. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, fel sem tűnik nekik, hogy letörölted őket. Jelöld be újra azokat, akik fontosak és kész. Nem kell túlgondolni, se magyarázkodni.
2020. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én teljesen megérteném, ha valaki visszajelölne és írná, hogy bocs, a húgom szórakozott a géppel és letörölt ismerősöket. Nem is érnék rá ilyenen agyalni, hogy most miért törölt, miért jelöl visssza, milyen a húga, stb. Megértenék szerintem. Mindenkinek lehetnek lökött testvérei, ez nem minősít senkit.
2020. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
engem egyszer betaggeltek egy ronda zombis képen több ismerősömmel együtt (valami horrorpanoptikum volt), de mondta az illető, hogy a kisgyereke szórakozott :D szerintem poénra fogják venni az ismerőseid, hogy troll a tesód,
2020. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
6. Írta, hogy nem tud józan paraszti ésszel gondolkodni most hirtelen, ami érthető. De tényleg nem kell akkora dolognak felfogni ezt, vissza kell jelölni őket és kész. Történt egy kis katasztrófa a facebookjával, majd azt mondja, ennyi.
2020. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Ha szánalmas, ha nem; ez van;ez az igazság, hogy a kishúgod ezzel játszadozott a telefonodon, mert szórakoztatónak találta; hogy törölgeti az ismerőseidet. Írd le szerintem mindenkinek; hogy bocsi, de ez történt, hogy nem gondoltad volna, nem számítottál rá, hogy a hugod belepiszkál a telefonodba. Ja és nem kell ennyiszer beírni, elég, ha egyszer legépeled, utána bemásolgatod mindenkinek. Sajnos szerintem mást nem tudsz tenni.

A másolás az kijelölöd a szöveget, rajta jobb klikk egérrel rámész: másolás; utána jobb klikk megint, rámész oda ahova be akarod szúrni ezt a szöveget; belekattintasz abba a szövegdobozba/chatablakba; és jobb klikk megin tehát , és akkor beillesztés. Ha angolul van, akkor kijelölés és jobb klikk után copy a másol; paste a beilleszt.

2020. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

A törlésről nem kaptak értesítést.

Minél hamarabb jelöld vissza őket, ha kérdezik, azt is írhatod, hogy nem tudod mi történt...

2020. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Ő a KAMUS barátunk, vagy barátnénk. Ha nem ismerném innen, akkor is feltűnne, hogy valami nagyon nem stimmel. Ti meg nagyon megvezethetőek vagytok, na ez a patológiás! :D Ennyi rizsa basszus, na meg a kulcsszavak: húg, testvér, ismerős... ez igen :D Jelentve!
2020. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha velem ez történne, akkor megköszönném a törlést, és hagynám a fenébe az egész online közösséget, és megpróbálnék szemtől szembe kommunikálni emberekkel.
2020. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!