Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éved van még hátra a...

Hány éved van még hátra a nyugdíjig és mit fogsz csinálni ha nyugdíjba vonultál?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Jelenlegi àllás szerint úgy cirka 50😂
2020. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Elvileg kettö, de az idéntöl elönyugdíban vagyok.

Örülök, hogy végre van idöm mindenre, a hobbijaimra, sportra, tudok tanulni több mindent, rengeteg tervem van, remélem, sikerül elérni, amiket szeretnék.

2020. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem fogom megélni úgyhogy mindegy
2020. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2. Milyen terveid vannak konkrétan?
2020. júl. 12. 19:13
 5/23 A kérdező kommentje:
Nekem még 33 évem van addig, ha nem változik addigra a korhatár. Én szeretnék öregkoromra egy nyugodt helyen a tenger mellett Görögországban egy kis házikót vásárolni. Ott néhány kecskét, birkát, tyúkokat tartani a ház mellett, napközben meg lemenni napozni a tengerpartra vagy ha olyan az idő akkor akár horgászni. Remélem lesz egy feleségem is aki jön majd velem. Persze először is meg kell érni azt a kort. :)
2020. júl. 12. 19:19
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Konkrétan megtanulni rendesen angolul, oroszul (mindkettöt valamennyire tudom, de böven van mit fejleszteni rajta), egy csomó helyre eljutni, szép tájakat, városokat megismerni, gyalogtúrákat tenni és ritka természeti kincseket eredetiben megnézni, egy csomó könyvet eredetiben elolvasni, egyszer eljutni legalább fél évre Ausztráliába és végigjárni a középsö részeket (ez valószínüleg csak terv marad, föleg anyagi okokból, de azért jó ábrándozni), sportban elérni egy olyan szintet, ami maximálisan lehetséges, egy csomó emberrel levelezni ( erre eddig nem igazán volt idöm), összegyüjteni egy csomó gyógynönényt, füszereket a kertemben és saját magam ellátni teákkal, füszerekkel - egyelöre ennyi jutott eszembe, de majdnem mindenre nyitott vagyok, új ötletek bármikor elöjöhetnek.
2020. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Olyan sok,hogy lehet meg se érem.
2020. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Jelenlegi helyzet alapján 19. De addigra úgyis változni fog és tuti több lesz 😁 terveim szerint önkéntes leszek vmilyen jókékonysági szervezetnél, olvasok, tanulok.
2020. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

22

De kétlem, hogy olyan magas nyugdijat kapnék amiből meg is tudnék élni és egyáltalán nem is biztos hogy megélem a nyugdijas kort

2020. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

30 év múlva.

Viszont nem tervezek nyugdíjba vonulni azonnal, amint erre lehetőség nyílik, mert szeretek dolgozni. Vagy, ha nyugdíjba is megyek, akkor is dolgozni akarok mellette.

Remélem, hogy egészségi állapotom engedi majd.

2020. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!