Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én is járok mindenfelé kirándu...

Én is járok mindenfelé kirándulni, mégis hálIstennek leszoktam arról, hogy mindent kiposztoljak. Mások viszont kiteszik. Ilyenkor miért érzek irigységet mégis?

Figyelt kérdés
Tényleg ilyenek vagyunk mi emberek?

2020. júl. 15. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Csak a saját nevedben beszélj!
2020. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sok más embernek is ilyen problémái vannak.
2020. júl. 15. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a posztolásról kell leszokni, hanem a közösségi oldalak nézegetéséről is.
2020. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs fészbukom. Próbáld ki, nagyon egészséges.
2020. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
64%
Ismert,hogy a közösségi oldalak nézegetése elégedetlenné és boldogtalanná tesz. Ott kell hagyni. Én 3 éve töröltem magam és sokkal jobb így. Jobb az életminőségem. Neked is ezt javaslom. Drasztikus lépésnek tűnhet, mert "mindenki" fent van, de igazából csak a kollektív elmebajból száll ki az ember.
2020. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A baj szerintem nem az, ha belenézhetsz a barátaid "naplójába", hogy miket csináltak. Hanem az, ha az emberek ebben a nyilvános naplójukban hamis képet akarnak mutatni, módosított, javított képeket tesznek közzé. Az még jó, hogy az ismerőseimnek megmutathatom, hogy az ajkai bányamúzeumban voltam, és ajánlom mindenkinek, nagyon érdekes volt. De sokan (és amúgy az utazási irodák is) manipulált képeket tesznek közzé, így ha te is elmész arra a helyre, garantált a csalódás. Engem ezért hagynak hidegen mások közzétett képei: tudom, hogy a nagyja hamis.
2020. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van profilom, de évente ha egy-két képet megosztok már sokat mondok. Sok emberrel ezen tartom a kapcsolatot és jó látni nagyjából ki milyen úton jár, de nagyjából ennyi a felhasználói tevékenységem. Őszintén szólva engem nem zavar ki mit posztol. Sajnálatot érzek azok iránt, akik kényszeresen kiteszik a kirakatba az egész életüket és várják az elismeréseket. Önbizalomhiányos embereknek tartom őket.
2020. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem át a problémát, mi is megyünk rendszeresen nyaralni, kirándulni, bulizni a barátokkal. És nem rakom ki Facebookra, mert nincs olyanom. Úgy érzem így is teljes életet élek és pont leszarom, hogy mások hova mennek és mit csinálnak.
2020. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel, én is ezt éreztem és nem javított a tudat, hogy tudom, hogy ami instán van az nem a valóság. Erről úgy lehet leszokni, hogy letörlöd az instát a fenébe. De tényleg. Hosszútávon egyáltalán nem jó, hogy te otthon ülsz a mosatlan edények mellett és közben azt nézed, hogy mások Dubaiban nyaralnak.
2020. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem mások kirándulós posztjait, mert sokszor ötleteket is nyerek, és első kézből kaphatok tapasztalatokat. Ilyen megfontolásból én is ki szoktam posztolni az érdekesebb helyeket, de nem magam rakom előtérbe, hanem az érdekességeket, szépségeket

Persze ez nem a felvágós luxusnyaralásokra vonatkozik, nem tudom, te arra gondoltál-e.

2020. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!