Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány akivel régebben...

Van egy lány akivel régebben jóban voltunk viszont a semmiért ezt miért csinálhatja velem?

Figyelt kérdés

Pletykál rólam és a barátaimnak mondja hogy én mennyi hülyeséget csinálok meg mondok meg embereknek olyanokat talál ki, hogy én mennyire utálom őket pedig nem.

17/l


2020. júl. 15. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Azért csinálja, mert lány.
2020. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Hülye pcsa azért csinálja, nincs élete.
2020. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert van valami a multatokban, amit serelmez. Felre kene ot hivni es negyszemkozt tisztazni, hogy mi a problemaja. Ha flegman valaszol, es azt mondja, hogy semmi, akkor te is elmondhatod neki flegman, ha megegyszer megtudod, hogy a szajara vesz, akkor...... (a pontozott resz tetszoleges, nem ismerem a habitusod).
2020. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
28%
Csak játszik veled, az ilyen lányokkal nem érdemes foglalkozni, hagyni kell a picsába
2020. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Vannak ilyenek, sajnos felnőtt korban is. Szerintem baromi unalmas, semmitmondó életük van és mindenfélét kitalálnak, hogy érdekesebbnek tűnjenek. Hidd el, nemcsak veled ilyen. Aki igazán ismeri, az tudja, hogy úgysem lehet adni arra, amit mond. Aki ismer téged, az úgy is tudja, hogy nem igaz, amiket mond.

Ne foglalkozz vele, szakítsd meg teljesen a kapcsolatot.

Ő sose volt a barátnőd.

2020. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
Fáj neki, hogy nem vagytok jóban. Nem tudom miért tavolodtatok el de neki még mindig fontos vagy, vagy csak egy nagyon gonosz ember
2020. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!