Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kreatívak, szerintetek mi...

Kreatívak, szerintetek mi értelme lesz az életnek 2021-ben?

Figyelt kérdés
Mit fogtok csinálni? A jelenlegi helyzetet nézve, hogy az alkotói területet érintette a legjobban a vírus, és hogy hiába alkottok, értelmetlen, mert mindent lekoppintanak vagy lelopnak.
2020. júl. 17. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Példàul gondolkodok azon hogy a jelenlegi politikai uralomnak vège legyen. Ismèt kèsz vagyok a hitemet Istenbe vetni ès a jelenkort nèzni arra hogy újra Magyar nemzet legyen belőlünk. Sőt a kiràlya is lenni . Ès többet tennék az emberekèrt mint jelenlegi kanàsz kiràlya. Ez a kreativ dolgom
2020. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
A küzdés és a felelősség, mint az előtt több millió even keresztül.
2020. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hagyd ki a politikát és a vallást, ez a két legtávolabbi pontja a kreativitásnak, isten meg nem létezik.
2020. júl. 17. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

"isten meg nem létezik"


Honnan tudod?

2020. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Világegyetem van. Onnan.
2020. júl. 17. 16:40
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Ok
2020. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Jövöre megszünik az OKJ kepzes. Ez evben tuti nem lesz ra 300 ezrem kifizetni, szal jövöre ezen fogok vetyengeni hogy diploma mellé hogyan tegyem le a könyvelöit
2020. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Meg azon hogy miert keres többet egy OKJ s könyvelö mint en penzügyi diplomaval. Remelem jövöre megfejtem a nagy titkot.
2020. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
OKJ már nem megszünt?
2020. júl. 17. 16:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban írással és filmezéssel foglalkozom.

Az előbbire nincs hatással, hisz messze van még a kiadás ideje (mármint a munkafolyamatom miatt, az online írásokra pedig egyáltalán nincs hatással, sőt, némelyiknek jelentősen megnőtt az olvasottsága. A nem online írásokra pedig több időm van.

Az utóbbi már problémásabb. Egyrészt van pár olyan jelenet, amit Olaszországban vettünk volna fel, azokat nem tudjuk, hogy mikor tudjuk pótolni. A szállás biztos (egy ismerősnél szállnánk meg), de igazából ennyi. Az erdei jeleneteket fel tudtuk venni, viszont amik a városban lennének (Glasgow) azokat nem. Pár ember vissza is mondta a projektet, főleg a technikai stábból, így az is lassítja a folyamatot. Az biztos, hogy eleget fog csúszni a dolog, és lehet nem tudjuk befejezni a következő Sundance-ig.

Egyébként a vírus sem fog örökké tartani, én nagyon remélem, hogy pár hónapon belül magunk mögött hagyjuk a korlátozásokat. Nagyon nem jó ez a helyzet, de még így is sokan vannak rosszabb helyzetben akár a művészek (főleg színészek és zenészek) akár bármilyen más területet (turizmus) nézünk.

Értelmetlennek semmiképp nem mondanám és ha az alkotó nem ostoba módon oszt meg mindenfélét, akkor ellopni se tudják a munkáját. Én például több nagyon jó webcomic-ot is találtam, amiket nem sok, de fontos euróval támogatok a Patreon-on keresztül, mert egyrészt csak így olvasható (jogos), másrészt megértem, hogy neki erre szüksége van, másrészt megéri nekem, amiért olvashatom.

Az élet értelmét számomra nem változtatta, csak nehezebbé tette. Nekem mindig is az volt, hogy a lehető legtöbb helyre eljussak és a lehető legtöbb embert megismerjem, valamint, hogy mialatt élvezem az életet alkossak valami maradandót. Ez a világlátásom nem változott.

2020. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!