Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Srácok ti milyen fogadásokat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Srácok ti milyen fogadásokat kötöttetek a haverokkal, ami lányokkal volt kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Jöhetnek az izgalmas sztorik :)

2020. júl. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lefelejtetted azt, ami még az ilyen kérdéseknél lenni szokott: "Lányok írhatnak privibe és mesélek nekik"
2020. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

HaVeRoM volt!


Mesélte! Szigorúan kamu!


Tanzániában volt és vadásztak, az volt,hogy ha nem találják el a célpontot akkor a kísérő csajt szexelik meg. Na az Tanzániában kb. gyilkosság mert általában a vadászat vezetö feleségei.


Vesztes kockáztatott és hazatért. :D

2020. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Hát mi olyanokat fogadtunk, hogy ha volt egy jó csaj az ismeretségi körben, akkor az nyert akinek sikerült befűzni a csajt és megtolni, majd ráélvezni a hátára! Fontos, hogy a hátára! Ezt fotóval is kellett bizonyítani. Mondanom se kell, hogy csak nekem sikerült :) De nekem is csak 1x, utána istenként tiszteltek a spanok, hoztak nekem bogyókat, meg csokit, csipszet, cukrokat, úgy éltem mint egy király baszod :)
2020. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha megcsókolsz egy random csajt akkor pofon vág e
2020. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 És mi lett a végkifejlet? :)
2020. júl. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!