Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hová rejthetném a naplóm?

Hová rejthetném a naplóm?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni naplót vezetni, rengeteget segít, viszont tartok tőle, hogy valaki kikutatná. Egyszer már megtörtént. Ti hova szoktátok tenni, hova tennétek?
2020. júl. 22. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A fejem a legjobb, és legbiztosabb:D
2020. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Telefonon írni nem egyszerűbb? Van egy csomó tök jó napló app, jelszóval védhetőek.
2020. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Telefonról simán le lehet szedni.
2020. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Tulajdonképpen bárhonnan le lehet szedni. Gépről, appokból, anonim, nem közzétett wattpad storyból(ismerősi körömben erre is volt példa)... bárhonnan. Én anno kamaszként kis könyvben vezettem, de sajnos egy "barátom" egy alkalommal ellopta és mindenkinek terjesztette a legmélyebb titkaimat :( a legbiztonságosabb ha nem is írsz, hanem eltanulsz egy technikát és memorizálod a napjaid fontosabb eseményeit
2020. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha androidos a telefonod ezt tudom javasolni: [link]


Ha iphonod van, ezt:

[link]


Ha Windows akkor ez:

[link]


Ha Mac van kecske nélkül :

[link]


Amúgy pedig ha füzet kéne, specko tollal akkor ezt:

[link]

2020. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehanyezerert lehet kapni szamzarral vedett pendriveot, minden titkositas az eszkozon zajlik, a pin el sem hagyja azt, feloldas utan lehet csak csatlakoztatni. Azon meg lehet nyitni adott esetben a naplofajlt, menteni, kihuzni, ujra pinnel lezarni.
2020. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bárhova lemented egy random fájlnévvel a gépeden ami nincs szem előtt és kész. Aki nem keresi nem fogja megtalálni, aki meg direktben ezt keresi (miért engeded a gépedhez), megtalálja mindenhogyan
2020. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden szobában vannak jó kis rejtekhelyek. :) Akár a párnahuzatba, fiókba ruhák alá, tankönyvek közé, ha esetleg lábon álló szekrény/komód/tv állvány van a szobában, vagy bármi, akkor alá is lehet rakni...
2020. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
WC tartály!!! Ott hót ziher, hogy a kutya se fogja keresni!!!
2020. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!