Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha nekem nincs olyan...

Anna1617 kérdése:

Gáz ha nekem nincs olyan mozgalmas életem? Hogy nem bandázunk minden este?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim ismerőseim közül sokan rengeteget bandáznak buliznak. Az én közelibb barátaimal nem igen csinálunk ilyeneket. Mikor találkozunk akkor is inkább megiszunk egy kávét sétálunk. Lelégé roszul érzem magam. Talán elvesztegetem a fiatalságom,vagy nem tudom.

Szerintetek?

16/L



2020. júl. 25. 22:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Egyeltalán nem gáz. Nem minden ember "bandázik" mindennap. Akiknek ez ilyen mindennapos tevékenység az inkább látszat élet. Amúgy fiatalon nem baj ha benne vagy hülyeségekben, ezzel jobban feltudnád pörgetni az életed. 16/f
2020. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy hülyeség, és azt akartam válaszolni, hogy dehogy baj, de az utolsó mondatod... Nos, azt már én is megfogalmaztam magamban

17/l

2020. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ti is bandáztok ha a szó szoros értelmében nézzük :D


Arra gondolsz hogy éjszaka kiülnek és netán iszogatnak vagy ilyesmi ?


16 évesen még bőven nem csúsztál le semmiről még.

2020. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

em gáz, én is ilyen vagyok 😊

Az utolsó kérdés már sokszor megfogalmazódott bennem.

2020. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!