Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Keveset vagyunk emberek...

Keveset vagyunk emberek között. Ti mennyit vagytok együtt más emberekkel?

Figyelt kérdés

Elköltöztünk másik városba.

Eddig sem voltak barátnőim most meg egyáltalán senkivel nem beszélek. Addig volt hogy a gyerek edzésén suliban beszélgettem másokkal vagy elmentünk vagy más jött a gyedekek miatt. Itt nincs ilyen.

A nagyobbik gyerek néha eljár de neki sincsenek barátai igazán. A pasijával van sokat. A kicsihez szoktam áthívni 1-2 barátot néha. De inkább a gép előtt ül. De amúgy mindíg együtt vagyunk senki nem venné észre hogyha bármi bajunk lenne. Próbálok kitalálni mindíg programot hogy ne otthon legyünk.

Teljesen elvannak rontva így a gyerekeim? Nem nagyon tudok barátkozni valamiért mindíg kerülnek eltávolodnak tőlem. Depresszióm is van. Így nehéz mindíg jókedvünek mutatni magam.Pedig mindíg abban reménykedtem hogy tele lesz a ház gyerekekkel barátokkal. Változhat még ez? Hátha a gyerekeim nem lesznek ilyenek?

Rossz anya vagyok.


2020. júl. 26. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Tömény önsajnálat. Nem csoda, hogy a gyerekeid is kallódnak. Igen, rossz anya vagy amúgy.
2020. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Addig vagyok emberek között amíg a boltban vagyok. 7 év alatt 1x jött át a lányom egyik barátnője, játszótérre évente kb 4x megyünk, barátnőimmel is nagyon ritkán találkozok, az egyikkel havi 1x kb 1,5 órára, a másikkal talán 2x 1 évben - neten otthonról kényelmesen mindent meg tudunk beszélni, nem vágyunk a személyes találkozásra.
2020. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Én minden nap emberek között vagyok.


Amúgy depressziós és panaszkodó emberrel nem is jó barátkozni. Először ezen változtass, keress valami hobbit, majd a hobbin belül lesznek azonnal barátaid.

2020. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, egyébként állandó munkahelyed van?
2020. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Attól, hogy te nem vagy barátkozós, a gyerekeid bőven lehetnek ahhoz. Ettől nem vagy rossz anya!

HA zavar, hogy nincsenek barátaid, járj el közösségi rendezvényekre, előbb-utóbb találsz majd olyanokat, akikkel kölcsönösen jól kijössz.

HA nem zavar, az is rendben van.

Ami engem illet, a legtöbb barátom messze került, inkább telefonon tartjuk a kapcsolatot + az évi szabadságolásokkor szoktunk némelyekkel találkozni. Személyesen csak a munkatársaim közül szerzett barátaimmal szoktam beszélgetni, de külön nem csinálunk különösebb programot, inkább csak beülünk időnként valahova munka előtt / után. Nekem nem hiányzik.

Amúgy hozzánk nagyon ritkán jöttek, tényleg csak az 1-2 "legjobb" baráttal jártunk át egymás otthonaiba, a legtöbbekkel inkább "semleges" helyen találkoztunk: kirándultunk, kávézókba, moziba, színházba, fesztiválra mentünk stb.

2020. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
3-as nagyon igaz! Én emberekkel dolgozom, utálok emberek között lenni 😅 mármint olyanok között, akiket nem ismerek mélyebben, de amúgy is a hobbim az egyedüllét, imádom a csendet. Én önként költöztem ki olyan helyre, ahol senkit sem ismerek. Viszont a kutyázásbak köszönhetően lettek barátaim itt is, akik hasonló érdeklődésűek. Szerezz egy hobbit, ha nincs. A helyi gyülekezetbe is eljárhatsz, ott is lehet barátokra lelni.
2020. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
A munkahelyem kivételével egyáltalán nem vagyok emberek közelében. Tudom, nem jó így, és érzem ezt 38 évesen, egyedüli férfiként.
2020. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

kb 0-t.


munkahely, napi 9 óra összezárva 10+ fővel heti 5 napban, azon kívül csak ha boltba megyek, vagy ha a családdal beszélek. Bnő nincs, barátok nincsenek. (nem is hiányolom az emberi társaságot.. ami kell azt kiélem itt)


31F

2020. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

8-as: szintén :D

Bankban dolgozom, egész nap tárgyalok. Örülök, ha nem látok senkit :D

Szeretek elvonultan élni.

25/N

2020. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nem jó helyre jöttél, ezek itt mindenkinél mindent jobban tudnak. Még a gyerek nevelést is. Igaz nincs is gyerekük meg nem is akarnak, de akkor is!!
2020. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!