Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem úgy hogy senki...

Miért érzem úgy hogy senki nem szeret?

Figyelt kérdés
Kiskoromban bántalmaztak az iskolában is ki voltam közösítve nem voltak soha barátaim az összes lány akivel összejöttem csak játszott velem 14 éves koromban anyukám is elhagyott és ellenem fordult az utolsó barátnőm folyamatosan megcsalt de annyira kívántam a szerelmét hogy mindig elnéztem neki végül mégis elhagyott ő is a testvéreim nem szeretnek folyton kötekednek velem nagyon kívánom hogy valaki szeressen de már 19 éves vagyok és még nem találtam meg azt a személyt aki igazán tudna szeretni az egyetlen személy aki szeret az talán az apai nagyapám nagyon egyedül vagyok 😭😭😭😭
2020. júl. 26. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetes érzés, lehet, hogy tényleg nem szeret senki nem tudhatod. De ki az akit szeret valaki? Ha az őszinte szeretetet nézzük, akkor nagyon kevés ember lenne aki szeret vagy akit szeretnek.


Szomorú ami veled történt, de gondolj bele abba, hogy nincs is szükséged mások szeretetére. Miért akarnál másoktól függni? Tanulj meg egyedül lenni. Igen, ez keményen hangzik, és az is.

2020. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritka már az a fajta szeretet, amire vágysz. Azért érzed ezt, mert tényleg így van, de ez nem abból fakad, hogy nem vagy szerethető és megfelelő személy. Az emberek többsége szimplán ilyen és ezt el kell fogadni. Ne add fel, valaki biztosan megadja neked azt a fajta törődést.
2020. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok 😊 jól esik olvasni a válaszaitokat szerintem igazatok van
2020. júl. 26. 12:46
 4/4 anonim válasza:
Az emberek nem tökéletesek, a teljes igaz szeretetet egyetlen valakitől kaphatod meg...akiben sokan nem hisznek.
2020. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!