Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány évesen érted el azt,...

Hány évesen érted el azt, hogy ne irigykedve nézz másra (pl. alakja miatt)?

Figyelt kérdés

Sokszor magamon veszem észre, hogy máshoz viszonyulok másokhoz, mint régebb.

Pl. ha egy lány hideg időben forrónacit hord, akkor nem egyből negatív véleményt formálok róla, hanem olyan gondolatom lesz, hogy "szegényke, meg fog fázni".

Vagy ha látok egy nagyon sovány lányt, akkor nem irigykedve nézek rá, hogy én is olyan akarok lenni, hanem arra gondolok vajon küzd-e emésztési zavarokkal.


2020. júl. 27. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen dolog miatt vagyok irigy, aki akármennyit zabálhat és soha nem hízik. Nem hiszem, hogy ebben bármikor is kompromisszumot tudok kötni.
2020. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most 27 vagyok, olyan 24-25 évesen még lehet rágódtam a világ igazságtalanságain, (mert nyilván annál aki tényleg megdolgozott azért amilyen van attól akkor se irigyeltem el) most már csak simán leszarom.
2020. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó olvasni, hogy ez ezekszerint változhat. Én még nem értem el ezt a szintet 😄 23L
2020. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Sosem voltam irigy senkire sem, mert én mindig magammal foglalkoztam

Az irigység csak a béna, gyenge,lusta emberek szokása akik semmit nem képesek elérni de az irigykedés az nagyon megy

2020. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen

Onnantól ha láttam egy szép lányt akkor nem irígykedtem, hanem megjegyeztem magamban, hogy mennyire szép és nagyon szerencsés.

Ha valaki bunkó velem akkor arra gondolok, hogy biztos rossz napja van.

16/l

2020. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
15-16 évesen tudatosan leneveltem magam erről. Alapból nem vagyok egy irigy természet, ez a szüleim hatása volt. Mi elég csórók voltunk és arra neveltek, hogy mindenkit utálni kell aki "gazdag" tehát megvannak azok az alapvető dolgai amik kellenének a normális élethez de nekünk nincs. Néha még bosszant ha látom hogy másnak alátolnak mindent, nekem meg vért kell izzadni érte de ez van, attól hogy irigykednék, nekem még nem lenne jobb. Külső tulajdonságokra ritkán irigykedtem, inkább szomorú voltam ha láttam egy szép lányt, hogy én miért nem lehetek olyan.
2020. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az az irigység, nem értem....
2020. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!