Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan ered az a "hagyomány",...

Honnan ered az a "hagyomány", hogy a nőknek melltartót kell viselniük, ha nyilvánosság elé mennek?

Figyelt kérdés
Ez miért jó? Gondolom, valami hagyományból jöhetett

2020. júl. 28. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Miért jó? Mert nem túl esztétikus amikor egy nőnek lifeg a melle, akkor sem, ha az épp egy 16 éves fruska és pont mutogatni akarja magát a pasiknak. Egy megfelelő melltartó viselése igényes dolog, öltöztet, persze nem az ezer forintos auchanos vacakokra gondolok.
2020. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy hagyomány, szerintem a funkciója miatt van ez. Vagy a kezdetleges melltartók után divatba jöttek a csipkés, meg ilyen-olyan "szexi" melltartók, és már mindenkire van méret, gondolom ebből nőtte ki magát társadalmi "elvárássá."
2020. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
engem egy idő után kifejezetten zavarna, hogy egy pólón kívül semmi nem takarja + ki is dörzsöli általában. 16/l
2020. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szokás kérdése. 30 évvel ezelőtt a lányok nem hordtak melltartót, csak azok a nők, akik már szültek. Olyan meg, ami a tiniknek van, kis topok, na, az nem is létezett.
2020. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Atyaisten, ha nem lenne feltalalva, rengeteg no magatol osszebarkacsolta volna.

Egy ferfi vekony nadragban alsonadrag nelkul, lifego farokkal, kb ilyen okbol merult fel az igeny ra.

2020. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy elso mondta igényesség kérdése mert bizony elég szépen lifeg lafog valamint a legtöbb polon felsőn stb-in átüt a mellbimbó és az egész intim rész! Kb csak ennyi az oka hogy miért kell utcán hordani... amúgy meg szívesen megnézem azokat a nőket akik azt mondják hogy így sokkal felszabadultabbak... ahha... max a perverziójuknak! Mert tény egy ido után olyan fájdalmakat fog érezni a vállain amit sohasem tapasztalt még... mert oke 1-2 óra de hosszabb idő után már ki keserves! Melltartót meg lehet találni bármely méretben! Nem pedig az igénytelen olcsó darabokat kell meg venni ami alapból kényelmetlen!
2020. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, ez egy borzalom,

amit ráerőszakol a nőkre a mai társadalom.

( Figyeled, hogy rímel? ;) )

2020. júl. 28. 22:41
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
ráerőszakol??? konkrétan a feltalálása hatalmas áldás a nőknek... nem azért lett kitalálva mert divatos hanem mert hatalmas segítség volt egy hatalmas tehert vett le a vállairól! a melltartónak régen és most is gyakorlati funkciója van! védi tartja a melleket elfedi az intim részeket és nagy tehert vesz le a vállakról... aki mást mond az egy perverz! + azt 1-2 napig melltartó nélkül tartanám na majd akkor megtanulja mi is az igazi felszabadulás mikor már leszakadnak neki a vállai... ":/ mert bizony ez történik még a kis melleknél is! nehogy már egy C-és kosárnál...
2020. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"amit ráerőszakol a nőkre a mai társadalom."


8 általánosban már tanultatok a gravitációról nem??

A gravitáció viszont egyenes arányban nő az adott hölgy életkorával.


Vagyis nem a nőkre van erőszakolva a melltartó, hanem kénytelenek hordani, hogy úgy nézzenek ki, mint amikor még nem volt rá szükségük.

2020. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

"Én azt hittem, ez egy borzalom,

amit ráerőszakol a nőkre a mai társadalom.

( Figyeled, hogy rímel?)"


Ez is rímel, majd mondogassad hangosan:


A melltartókat fixálom,

Hülye vagyok, belátom!

Azt sem tudtam, hogy ez miért jó?

Ökör vagyok vagy tinó?!

2020. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!