Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jártok egyedül strandra?

Jártok egyedül strandra?

Figyelt kérdés

Eleinte rossz érzéssel mentem, de nagyon hiányzott az úszás meg egy kis lazítás a szaunában. Azután egyre jobban megszoktam. Szauna, gyógyvíz, olvasás, úszás, napozás, kis alvás, és simán elmegy a nap. Ma pl azt láttam, hogy más nők is járnak egyedül fürdőbe. Eddig ez nem tűnt fel, azt hittem mindenki a párjával/családjával megy.

Ti hogy vagytok ezzel, szerettek egyedül strandolni?

37N


2020. júl. 28. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
35%
Egy nő bárhová elmehet egyedül, sehol sem nézik le miatta.
2020. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Régen míg nem volt családom rengeteget jártam a Palára meg a Gellértbe, ma már nem vágyom..Az is elmúlt.
2020. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Én nem megyek sehogy, szégyellem a testemet.
2020. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Szingli vagyok, szeretek fürödni. Tavaly a Balatonon is egyedül nyaraltam. 57/N
2020. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken is egyedül mentem ki olvasni és napozni, és szerintem a héten is megyek legalább egyszer majd egyedül. Szerintem nincs ebben semmi kínos, egyszerűen más élmény, mint emberekkel lenni, de nem feltétlen rosszabb.

24/F

2020. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

1- nem esett szó lenézésről.


3-van néhány rokonom és nő ismerősöm, aki szeretne strandolni de hasonló okból nem teszi. Pedig ott aztán minden típusú ember megfordul: kövér, szőrös, heges, bénult... nem szabad külsőségek miatt élményeket kihagyni. Én vékony vagyok, viszont tele hegekkel, mint akit elütött egy kombájn. Totál nem érdekel, tiszta legyél és igényes, az a lényeg :)


5- tényleg nem :) idén már föl sem tűnt, hogy magam vagyok.

2020. júl. 28. 19:52
 7/26 anonim ***** válasza:
Még a gyk-n lógásnál is értelmetlenebb időtöltésnek tartom a strandolást akár egyedül, akár másokkal. Így nem is járok.
2020. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A pihenésben, úszásban mi az értelmetlen?
2020. júl. 28. 20:03
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, minden lelkiismeret fuldalas nélkül megyek bárhova egyedül. F
2020. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2020. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!