Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szorongás/Távkapcsolat?

Szorongás/Távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Két éve együtt vagyok már barátnőmmel egy távkapcsolatban és egyre jobban akarom látni, amire talán meg is lenne a lehetőség mivel Budapest annyira nincs túlságosan messze (3 óra vonattal) a lényeg, hogy van egyfajta szorongás bennem ami miatt nem merek elindulni egyedül, mivel sosem voltam egyedül egy fővárosban és emiatt sok olyan gondolat lesz a fejemben, hogy mi van ha lekésem a visszafele tartó utolsó vonatot is, vagy ha eltévedek. Valószínűleg nem én vagyok az egyetlen aki nem talpraesettként született, de én sose mozdultam úgy nagyon ki hogy egy magam és most itt lenne egyből a főváros? Mit kellene tennem, vagy hogy kellene leküzdenem az effajta félelmemet?


18/F



2020. júl. 29. 04:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Kerd meg a baratnodet, hogy menjen ki eled az allomasra (o csak ismeri a sajat varosat).


Visszafele meg menj/etek oda 30 perccel korabban es nem lesz gond. :)


En is tavkapcsolatban voltam 3 evig csak koztunk kontinens volt (nekunk is egyedul kellett utazni es sose tevedtunk el)

2020. júl. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezek mellett ne aggódj! Menj oda egy teljes hétvégére, és akkor garantáltan nem az utolsó vonattal mész haza. 😊
2020. júl. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Kapcsolatban :DDD magyarul chatelsz egy csajjal ahelyett, hogy éltél volna. Nem csoda, hogy közlekedni sem tudsz, ha csak a gép előtt létezel. 12 koromban már simán utaztam bárhová.
2020. júl. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz!! Mi is úgy csináltuk hogy kimentem elé az állomásra és visszafelé is kikísértem :) Gyere nyugodtan!
2020. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki, ismétlem senki nem születik talpraesettnek. Ez tanult tulajdonság és a gyakorlás adja a rutint. Ideje elkezdeni :) Kérd meg, hogy jöjjön eléd és kísérjen vissza az állomásra, ez nem nagy ügy és következő alkalommal tundi fogod az utat. Nincs mitől félned, fogd fel kalandként. Hajrá :)
2020. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hármas válaszoló azért túlzott, de van benne igazság. Az nem nevezhető kapcsolatnak, hogy sosem találkoztatok de 2 éve chateltek. És ha személyesen nem is megy a dolog köztetek?


Egyébként én is izgultam, mikor először mentem Budapestre vonattal. Azt sem tudtam mi merre van, hova induljak stb. Kértem segítséget aztán megoldottam. Neked meg ott lesz a baràtnőd. De azért ezen nem kell szorongani.

2020. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a gép előtt létezek, egyszerűen mivel csak nyáron tudok dolgozni mert iskola mellett nem menne ezért nem adatik meg a lehetőség, hogy fogjam és akár most kimenjek hozzá így az Őszi/Téli stb szüneteket próbálom kihasználni. A távkapcsolat szót nem véletlenül találták ki, mert habár tudom hogy nem olyan kapcsolat mint sok embernek, de ettől függetlenül az. Nem hinném hogy ne menne közöttünk a dolog, hisz ez alatt a lassan 2 év alatt minden probémájáról tudok. Nyílván lehet hogy a hármas válaszoló ha ilyenben lenne elhagyná a lányt bármennyire tökéletes is, de az én esetemben hamarabb ugrok ki az ötödikről minthogy ilyesmit tegyek. Ha szenvednem is kell ehhez lelkileg én nem akarom elengedni ezt a kapcsolatot, mint gondolsz akik másik országban/kontinensen élnek azok is feladták volna? Szerintem nem, és ahhoz igazították az életüket még ha fel is kellett áldozni valamit ehhez.
2020. júl. 29. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Mi csak azt írtuk, hogy az nem nevezhető kapcsolatnak amikor egyszer sem találkoztatok. Mert tudod az összes problémáját az mit számít? Tudod, hogy milyen vele lenni? Milyen vele a szex az együttélés, a közös programok stb? Honnan veszed hogy nem idegesít valami benne, gesztus, szokás, akármi ami személyesen mutatkozik meg?

Neten én is a jó arcomat mutatom mindenkinek.

Gyerekesen gondolkodsz.

2020. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat ha még soha se találkoztatok mert írni azt ír amit akar de az a mondás van, hogy ha meg akarsz ismerni valakit hívd meg éterembe ebédelni. Le írok 1 rövid történetet a hugimmal történt 1 sráccal levelezett a képek alapján jól nézet ki és príma volt a szövege is levélbe. Na megbeszéltek 1 találkát a hugim busszal ment és mikor a buszon ülve látta a férfit a buszmegállóba nem szált le és sírva fakadt az lett a férje aki a buszon megvigasztalta.
2020. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!