Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 40-es korosztály hol tud...

40-es korosztály hol tud ismerkedni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, h a 40 - és korosztály hol tud ismerkedni, ha a városban csak fiataloknak van szórakozási lehetőség?

2020. aug. 3. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Retro klubokban esetleg.
2020. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ebben a városban semmi ilyen nincs..
2020. aug. 3. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szabadtéri rendezvények esetleg--nem koncert.
2020. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm.. oké, majd szétnézek.. Köszi 🙂
2020. aug. 3. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kiállítások még...kivéve esküvői-ékszer, mert ott azért veszélyes:))
2020. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valami rendes, megbízható társkereső oldalon - nagyon sok párt ismerek, akik így ismerkedtek meg és együtt is maradtak.

Lehet célirányosan keresni, hogy ki lakik a közeledben, látjátok egymás képét, és szerintem jó eleve tudni, hogy a másik is nyitott társkereső, nem azzal kell kezdeni pl. a szórakozóhelyen, hogy na, vajon- van-e párja az illetőnek... pár üzenetváltás után kialakulhat annyi szimpátia, hogy randi legyen belőle... aztán ha nem jön be, akkor na bumm, legalább nem telt magányosan az este.

2020. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg normális társkereső oldalt ajánlani? Soha nem próbáltam még. Kiadott a Google egy jó párat, nem tudom melyik lehet megbízható. Azért tartok csak ettől, mert kisvárosban lakók, nem szeretném ha az utcán többen felismernék, h társkeresőn vagyok 🤪
2020. aug. 3. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7

Társkeresőkön fotó nélkül semmi értelme.

Kevés nő kezd kommunikálni képtelenekkel bár vannak nők is fotó nélkül s esélyes a meglepi tali akár...zsákbamacska eset, de bejöhet.

Szinte mind fizetős, így néha még a kapcsolatteremtés is nehéz vagy lehetetlen.

Mind egy kutya lényegében, de az ilyen "elit" s sznob társoldalakat felejtsd el, nem normálisak felhasználóik, akik még a keresett személy fizetését is kiírják, mennyi legyen:DDD

2020. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

randivonal.hu


Ez országos, és állítólag nagyon jó - bevallom, én nem néztem, de barátaim ezt ajánlják.

Kisváros vagy nagyváros... semmi szégyellni valód nincs! Teljesen normális, hogy valaki párt vagy családot akar! Szégyellje magát az, aki azért marad egyedül, mert nem mer lépni, változtatni! Te nagyon jól csinálod, hogy már megtetted az első lépést, és gondolkodsz a dolgon. Szívből drukkolok :)

2020. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, végigböngészgetem, az a gond, h a munkahelyemen kívül máshová nem nagyon járok, 3 hete lettem szingli, akkor elmentem egy buliba, de csak huszonéves fiúk ragadtak rám. Én pedig hasonló korúakkal szeretnék ismerkedni.
2020. aug. 3. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!