Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket zavar ha mások hallják...

Titeket zavar ha mások hallják hogy milyen zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

Fulesembol ellégé kihallatszik a zene nem hangos de még a szöveg is hallható.

Titeket zavarna a dolog és halkitanatok emiatt vagy le szarnátok?


2020. aug. 7. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én max azért halkítanám le a zenét mert túl hangos és árt a hallásomnak. Szerintem ne szégyelld azt, hogy milyen zenéket hallgatsz, ha valaki beszól emiatt az finoman szólva elég nagy bunkóság.

Ahol én lakom amúgy kb senki nem törődik az ilyesmivel, kimennek a focipályához és ilyen Media Marktos hordozható hangszóróval csapatják a borzasztóbbnál borzasztóbb zenéket nem törődve azzal, hogy a fél lakónegyed hallja és senki nem mer rájuk szólni. Én ilyenkor örülnék ha valaki fülesben hallgatná a zenéjét és onnan hallatszana csak ki.

2020. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, ha hallják, mert engem is zavarna, hogy hallom mások zajait, akár zene akár telefonálás, akár bármi. Személy szerint otthon is fejhallgatót használok, nem bömböltetem a TV-t, Zenét.
2020. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem az zavar ha másokét hallom.
2020. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura nagyon, de engem is zavar. Az olyan nekem, mintha beleolvasnának a privát beszélgetéseimbe. Messengerezni se szoktam, ha pl a buszon áll valaki mellettem és átláthat a vállam felett. Valamiért idegesít. Nekem a telefon nagyon privát, így a zene is amit rajta hallgatok. Vállalom, hogy bogaras vagyok :D
2020. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem olyan értelemben zavarna, hogy én is gyűlölöm mikor más füleséből kiszűrődő ciccegést kell hallgatnom, nem akarnék ezzel irritálni másokat. Inkább vennék egy normális fülest ami nem kifele nyomja a hangot.
2020. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vedd le a hangerőt, vagy vegyél egy normális fülest. Főleg a saját hallásod miatt, meg mások miatt is. Én maxon hallgatom fülhallgatóval a zenét, és tudom hogy ez is elég sok, de közel sem hallatszik ki ennyire.
2020. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, zavarna. Egyrészt én sem erőltetem rá a környezetemre azt a zenét, amit hallgatok, másrészt az az alapelvem, hogy ez a magánszféra része, és én sem bírom, ha kötelező azt hallgatnom, amit a másik hallgat. Az illem azt diktálná, hogy ne tégy semmi olyat, amivel másokat zavarhatsz. Pl. nem a tömött buszon kell megbeszélni az előző esti élményeket, mert arra valószínűleg nem kíváncsi más. Volt már olyan élményem, amikor végig kellett hallgatnom rám nem tartozó dolgokat, és számomra iszonyú kínos volt. Szerintem vedd lejjebb a hangerőt, ha zenét hallgatsz, egyrészt megóvhatod a hallásodat, másrészt nem zavarsz másokat (csak megjegyzem, nem minden ember tudja finoman a másik értésére adni, ha zavarja valami, ebből akár komoly konfliktusok is adódhatnak, és jobb ezeket megelőzni).
2020. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy Xiaomi airodots pro 2 öm van szóval nem gagyi füles csak nem agyba dugos hanem hagyományos emiatt nincs akkora szigetelés és ki hallatszik.
2020. aug. 7. 21:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!