Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetek önmagam?

Hogyan lehetek önmagam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet van már egy ideje nálam, hogy ahogy otthon viselkedek úgy nem tudok viselkedni a suliban. Félek más emberek véleményétől, hogy mit szólnak hozzám, ezért lettem visszahúzódó és ezért nem vagyok képes úgy viselkedni mint ahogy otthon. A kérdésem az lenne, hogy ezt hogy tudnám megváltoztatni és újra önmagam lenni közösségi helyeken és nem szorongni többé?

2020. aug. 11. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy jobban elfogadnak visszahúzódóként, mintha felvállalnád, amilyen valójában vagy?
2020. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy tudom hogy így sehogyse tekintenek rám, de egész egyszerűen mikor ott vagyok akkor nem tudom önmagam adni
2020. aug. 11. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen vagy te és milyen vagy otthon? Ha otthon elfogadod a szabályokat, akkor az az egyéniséged része lesz, ami nagyon helyes, és ezt fel kell vállalni az iskolában is. Sőt, rá is szólhatsz gyerekekre,hogy ne káromkodj, légy szíves v. hasonlók.
2020. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából az a hatalmas különbség az otthoni viselkedésem és más helyen lévő viselkedésem között, hogy otthon gátlás nélkül beszélek, nem gondolom túl a dolgokat, de ahogy kilépek a házból, a szabadba azonnal túl gondolok mindent ebből meg az következik, hogy legtöbbször nem mondom ki a dolgokat, amiket akarok és ez már mindig így van, ezért nincsenek barátaim, baránőm, távolabbi ismerőseim néhány emberen kívül
2020. aug. 13. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!