Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek közvetlenebb?

Hogyan legyek közvetlenebb?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek gimiibe,most van/lesz az ismerkedés az oszttársakkal,tanárokkal.Sajnos nagyon visszahúzódó,bátortalan vagyok az idegen emberekkel.Ilyenkor beszélgetésnél alig szólalok meg,vagy félénken válaszolok,nem tudok feloldódni.Volt már egy találkozó ahol pár új osztalytarssal voltunk,az egy nagyon rossz elmeny szamomra mivel alig bírtam megszólalni,ha igen akkor nagyon félénken és ezt ők is levették.Persze akiket jól ismerek barátaim előtt nem ilyen vagyok.Légyszi adjatok tanacsot naggyon sürgősen hogy hogy lehetnék kozvetlenebb ezekben a helyzetekben is.

2020. aug. 11. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz téma :/ Én nem vagyok félénk típus, nagyon nyitott vagyok, de még így sem tudtam nagyon barátokat szerezni mert tőlem eléggé különböznek a többiek. Tanácsot csak annyit tudok adni, hogy ahhoz menj oda aki szimpatikus, kérdezősködj, próbálj meg érdeklődni. Ne a leghangosabbakhoz menj oda egyből.
2020. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen magadat add. Legalábbis, ne próbálj meg egy új személyiséget felvenni, hisz abból nagyon rosszul jöhetsz ki. Én is olyan személyiség vagyok, mint te. Az osztálytevékenységeken próbálok részt venni, de alapból én sem vagyok egy hangos fajta. Az sokat segített, hogy elképzeltem, ami az osztályba történik, azt nem tudja meg más. Így a teremben merek beszélgetni, egy-egy hülyeségben bennelenni. Hidd el, el fognak fogadni, főleg nem fognak cikizni.
2020. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!