Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális ha egy fiatal...

Az normális ha egy fiatal lány sugar daddy-t akar?Több lent

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy húga aki 13 (1 hét múlva,14)èves...elèg jóban vagyok a családjával ès így természetesen a húgával is...állandóan arról beszél nekem hogy neki milyen jó lenne egy sugar daddy...meg mennyire jó lehet s*x-elni



Egyszűren nem értem mièrt gondolkozik ilyenen egy egy 13-4 èves lány...ennyi idősen mèg azt se tudtam mi az hogy “sz3xelni”



2020. aug. 12. 20:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
speciális megfogalmazása a prostitúciónak. 13 évesen meg lehet inkább egy atyai pofon.
2020. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Mert kicsi, és azt hiszi ez menő... remélhetőleg rájön, hogy nem az, és kinövi.
2020. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

13 évesen nem tudtad mi a szex? ne szórakozz.

szimplán csak kamasz majd kinövi.

2020. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Tudja egyáltalán, hogy mi az a sugar daddy?

Nem, nem számít normálisnak, de mostanság elég elterjedtek az általam díszp*csának elnevezett emberek. Menő lett sz*xel pénzt keresni vagy népszerűbbé vállni általa.

De reménykedj, hogy a későbbiekben jó társaságba kerül és rájön arra, hogy ez egyáltalán nem menő.

2020. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Nézd meg hogy kiket követ YouTube-on. Bish Barbie meg a Ritz Márk garantálom hogy közte lesz. Megnézel egy videót, és rá fogsz jönni hogy miért ilyen a barátod húga.
2020. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Jól meg kéne verni.
2020. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Angolban létezik a "groomed" szó, ami arra utal hogy egy ember, vagy maga a kultúra/társadalom annyira agymos egy gyereket, hogy az úgy érzi, hogy normális egy idősebb férfi, (vagy úgy általában idősebb férfiak) iránt érdeklődni, vagy a korához képest messze túl felnőttesen viselkedni.


Nem normális abszolút, viszont egyre elterjedtebb manapság. És nem is fog javulni ez a helyzet, mert általában a gyereket okolják ezért, nem pedig a probléma gyökerét akarják megkeresni.

2020. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Remélem, sikerül neki kifogni egy kb 60 éves, gombás lábú, protézises pénzeszsákot, meg fogja érdemelni.
2020. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Megrángathatnák egy kicsit a szülei, nem rosszból, de tényleg. Az ilyen gyereket ha hagyják elkanászodni, akkor tényleg egy prosti lesz belőle néhány év múlva. Annyi ilyen kis elszállt p*csát látni manapság, azokat se nevelik rendesen. Ha nevelnék őket, akkor tudnának viselkedni. Abból, ha a szülei még most húznának egy határt, rájönne hogy mit szabad és mit nem. Ha az én lányom lenne kapna ilyen dolgokért. Nem k*rvát szülnék, hanem egy kislányt, akiből értelmes, fiatal nő lenne komoly tervekkel később.
2020. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

#9:

Na megjött a turbókölyökvédő idegbeteg.

2020. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!