Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha csak annyit beszelek...

Ha csak annyit beszelek amennyit muszaj miert kezdenek el utàlni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen csak szakmai témàk a kollegaval, vagy ahova jarok boltba megköszönes köszönes es ennyi, szomszeddal szinten.


Erre elkezdenek egy idö mulva beszolni bekostolni, ugràltatni, kigunyolni pletykalni


Miközben mindig azt erzem en semmit nem tettem hogy provokaljak vagy ellensègességet szitsak



#utàlat latszolag ok nelkül
2020. aug. 13. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit csodálkozol az emberek ilyenek.

Ha csöndes vagy akkor azért fognak kibeszélni, ha meg beszélsz azért, sőt ha létezel azért.

Le kell őket szarni, nem tudok mást mondani.

Tudom nehéz, de ez van.

2020. aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egy év nem beszélgetés és hallgatás után ezt a táblácskát kaptam kollégáimtól. Büszkén viseltem. :)

2020. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor te jobb is vagy mint en.

Rajtam làtjàk, hogy nem sz.rom le es rosszul esik, es ennek még örülnek is.

Ettöl jobb a közerzetük meg a napjuk ugy tünik.

2020. aug. 13. 07:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem nem vagyok jobb. Visszahúzódó voltam, humortalan nem tudtam csatlakozni a beszélgetésekhez meg is látszott rajtam és igen a kollégák furcsának találtak néha ki is nevettek. Eleinte csak a könnyem hullott és nagyon zavart. Szép fokozatosan elértem magamnál, ne számítson mit gondolnak rólam. Ha esetleg bántottak már csak sejtelmesen mosolyogtam. Ezzel nem tudtak mit kezdeni.
2020. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg ez van,az emberek bármiért beléd köthetnek,mindegy mit csinálsz.
2020. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!