Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem bízok a barátnőmnek,...

Miért nem bízok a barátnőmnek, miközben azt látom hogy oda vissza van értem?

Figyelt kérdés

dohanyboltban dolgozik, engem meg irrital a sok kocsog droid melos, tudom hogy 80%uk beszolgat stb

Illetve aki a reklam tvt kezeli delelozt meg delutan is bemegy dumalgatni az eppen adott.napon dolgozo pultossal de van hogy orat is

Kikuldeni nem tudja, mivel ovek a dohany, es elmondhatni nem akarjuK, titokkapcsolat



2020. aug. 13. 23:51
 1/7 A kérdező kommentje:
És mivel édesanyám is szerette az eres répát, sűrűn váltogatni ráadásul, kicsit úgy érzem rátesz egy lapáttal a helyzetemre
2020. aug. 13. 23:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert önértékelési problémád van, és a gyerekként átélt traumádat is (azt hogy édesanyád többet fogott mint kilincset) szerencsétlen csajra vetíted ki.
2020. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az önértékelésit az miből hoztad le?

Csak érdekel, nem bántás

Sajnos ez hosszú folyamat de leírom mert jónak látom amiit írsz

Nekem 64 anyum 46

Apum minden drogon keresztülment, rohadtsokáig meg az alkohol, anyám meg már akkor szerette pont a másik eres répát, apumat vagy nem érdekelte, mert akármikor elmehetett magának nòért, 30éve egy városban taxizik, becenev alaojan mindenki ismeri szinte, majd nekem mar ez akkor fura volt altalanosba anyam ivazgatoval is kavart engem szurkaltak erte osztalytarsak, meg elvileg egyszer szertarbol anyam forditott szoknyaval jott ki onnan igazgatoval szoval ezekre visszagondolni hogy van egy kapcsolatom ami igaz hogy 21éves férfi létemre ez az első, és most kapsz sokkot egy 42éves nővel,van egy lánya is, még az ágyban is vele voltam először,de nem csak leírom az örökkét fbra mint 90%uk tehát tervezünk is, együtt akarunk élni, és már 8hónap azért, nem 1hét, ha csak egy napig nem tudok vele találkozni egy orára tiszta depresszio vagyok es csak vagyok

Sok a közös bennünk, amikor neki nevnap aznap nekem szuletesnap amikor apukajanak szuletesnap, az nekem egy fontos nap régóta az életemben, de jó emlék miatt.

Illetve régen anyukámmal ruhakat cserelt ami hugomra jo volt az az o lanyara is( sokK,nektek, hogy van egy lánya aki pár év kulunbsegre van tolem.

A lenyeg h baratnok voltak anyumek is hugomek picik enis vagy 11 12, de anyum az en biciklimet adta oda, ugyanis nem akart pénzt elvenni tőle, sok ruharól van szó.

És azt ő magának vette annó🥰

Kérlek ha olvasod írd le a véleményed a kapcsolatunkrol, rosdz jo oldal erdekel, tudok rengeteg mindent, mert ebbe nem csak azt latom hogy van ahova tehetem amire akiknek eddig mondtam(szülők elfogadták, ismerik, mondtam anyum volt baràtnője,legjobb barát elfogadta és elbeszélgettünk órákon át erről az egészről nem tanacsot adott, rohogott ki, vonta a száját, lepodott meg, 56eves, igen a legjobb barátom, hanem a véleményét mondta el, és az a durva hogy 21evesen olyan rosszul erzem magam a boromben, nem is lakok otthon, bar beszelek veluk, talalkozok

2020. aug. 14. 01:07
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Most lehet én leszek a köcsög, de hogy lehet ilyen érthetetlenül megfogalmazni valamit? Ne haragudj, de vannak részek, amiből egy szót sem értek...



21/L

2020. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért írtam, mert ez egy általános "tünet". Aki féltékeny, az saját magában kételkedik. Az az ember aki tisztában van a saját értékeivel és erényeivel, az nem féltékenykedik a párjára. Akinek viszont önértékelési problémája van, az mindig attól tart hogy ha a párja valaki mással beszélget, az a másik ember tuti jobb nála, és veszélyt érez, attól fél hogy a párja majd átpártol.

Aki magabiztos az nem féltékeny, mert pontosan meg tudja fogalmazni magában, hogy a párja miért vele van együtt, nem pedig valaki mással.

2020. aug. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs; ebből nem derül ki, ami a kérdésben szerepel.
2020. aug. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
*mondjuk esetleg lehet, hogy tudat alatt birtokolni akarod a barátnőd; és félsz,hogy elveszted; lehet , hogy ez meg pedig abból adódik ez mind, hogy mondjukm pl kicsi az önbizalmad; és félsz,hogy nem vagy szerethető; pedig ha tök aranyos vagy, és miéért ne lehetnél az; akkor szeresd magadat. :) Legyél kedves másokkal, de azt ne hagyd , hogy kihasználjanak. Ennyi az egész. :)
2020. aug. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!