Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kiskoromban az iskolából haza...

Kiskoromban az iskolából haza tartva gyakran megvertek és lepisiltek. Ezt fel lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Senki nem védett meg
2020. aug. 15. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Szüleid mit szóltak ehhez?
2020. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem
2020. aug. 15. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
1%

Tehat a szuleid velemenyere nem emlekszel csak a lepisilesre?


... szerintem tuzolto leszel ... vagy katona :) ... esetleg vadakat terelgeto juhasz?

2020. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezt csakis pszichológussal lehetséges, mertvez benned van, előjönek az emlékek bizonyos időszakonként, ő viszont tudna megküzdési stratégiákat is adni.
2020. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Fel szerintem, de évekbe telik. Azon csodálkozom, hogy miért nem kértél segítséget, ha ilyen történt veled.Hiszen ösztönből is ez jönne.
2020. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

5-os. Nem, nem jon osztonbol. Amikor tortenik, szinte magatol ertetodonek tunik, hogy ez van. Kesobb szegyen, trauma. Amugy az elso vilaghaboru poklabol hazatert katonak sem beszeltek rola.

Hat igen, szakember kellene.

2020. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt. Ha akarsz róla beszélni, írj!
2022. márc. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!