Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj lehet ha ittas állapotban...

Baj lehet ha ittas állapotban kedves és közvetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Ez kissé fura kérdés így, de mindjárt kifejtem.

Szóval néha ugye szoktak lenni baráti összejövetelek, ahol előfordul az alkohol fogyasztás is. Nem szoktam lerészegedni durva módon, csak kis mértékben.

Ilyenkor általában közvetlenebb vagyok, meg viccelődöm, azokkal is, akikkel mondjuk addig nem találkoztam, csak egy barátom barátja. Szóval elég gyorsan tudok barátkozni.

Aki ismer az megszokhatta, hogy alapból is ilyen a viselkedésem, plusz még ilyenkor kicsit tesz rá az alkohol.

De a múltkor is pl. az egyik barátom kérdezte tőlem, hogy tetszik-e nekem xy, aki az ő barátnője (nem a párkapcsolati formában), mert hogy beszéltek, és nem tudja, hogy komolyan flörtöltem-e vele, vagy nem.

Ez mondjuk egy másik férfivel nem okoz problémát, mert a múltkor még 1 óra se telt el, és akit akkor ismertem meg kijelentette, hogy nem ismer, de nagyon jófejnek tart. (Aztán itt még nem is ittunk)



2020. aug. 16. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2020. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jófej vagy ha itt ilyeneket kérdezel?
2020. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy probléma lenne. Én ölelgetőssé válok.:D
2020. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert pl.: össze-vissza ígérgethet az ember ilyenkor.
2020. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj.
2020. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!