Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hisztiznek ennyien csak...

Miért hisztiznek ennyien csak azért, mert maszkot kell viselni és nem akarnak?

Figyelt kérdés

[link]


tessék. A válasz a hisztizőknak. egy nagy kamu amit levágnak azok akik eljátszák, hogy fuldokolnak.

Ha beteg vagy, légzőszervi bajod van vagy asztmás vagy, még maszk nélkül sem kapsz levegőt. De akinek semmi baja az csak játsza a mártírt.


Direkt kipróbáltam. FFP3-mas maszk, gumi szélekkel, hogy jól zárjon és a tényleges szűrőn átmenőlevegőt szívjam.

Fürdőszoba, a kádat teletöltöm 65 fokos vízzel, mert csak annyit tud a bojlerem.

Akkora pára lesz bent, hogy 4 méterre nem látni a túloldali falat a vécével.


2 órán át tökéeltesen tudtam lélegezni 3-mas osztályú maszkban.

Tanulság: FOgjad be a pofád és vedd föl a maszkot. Vagy: vegyél levegőt és fogsz kapni levegőt. Abba kéne már hagyni a színjátékot és az emberek megvezetését a maszkviselésel kapcsolatban.


2020. aug. 16. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hanyadjára teszed már fel a maszkos kérdéseket?
2020. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Itt egyedül te hisztizel, senki más
2020. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Te komolyan ezt nézed? Személy szerint ez az első :) Nem kívánok mégegyet kiírni, megelégszem egy kérdéssel. Az, hogy a többi ember mit csinál az nem érdekel. Mindenből összegyűlik egy rakás ugyanolyan kérdés. (kerestem, de nem találtam :/ )
2020. aug. 16. 21:52
 4/15 A kérdező kommentje:
2: itt? itt senki. de a vonaton sajnos sokan. Azért lesz 20 perces késés, mert a drága Karen-ek ott játszák az agyukat a kallernak aki le akarja szállítani őket. Nem tudunk elindulni.
2020. aug. 16. 21:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert utána mi lesz a következő lépés zsák a fejre ?

Annak idején a parkolás is ingyenes volt .

És hova jutottunk .

2020. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Talán mert hülyeség. Ha van is vírus, az nem véd meg.
2020. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a héten én is vonatoztam. Senki nem vette fel, kalauz leszarta. Unalmas már mindenki szerint. Lőtéri kutyát nem érdekli.
2020. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️


Tényleg unalmas már ez a téma, te meg full beteg vagy öreg, hogy ilyenekkel foglalkozol szabadidődben, hogy maszkban fürödsz, ehelyett kb bármi hasznosabb lett volna, még a recskázás is.

2020. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

"A válasz a hisztizőknak. egy nagy kamu amit levágnak azok akik eljátszák, hogy fuldokolnak."


Nézd meg a maszki miatt hisztizőknek. Gyakorlatilag egy akaratos, hisztis kisgyerek szintjén írogatnak. Szerinted, mennyire ér ellenük bármiféle értelmes érv vagy bizonyíték? Azt sem veszik észre, hogy saját maguknak is hazudnak. Kognitív disszonancia.

2020. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
utolsó: szánalmas, mikor vki olyan szavakat használ vagy szól hozzá, amit nem is ért
2020. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!