Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ötkertben lehet ismerkedni,...

Az ötkertben lehet ismerkedni, csajozni?

Figyelt kérdés

Szombaton voltunk, próbálkoztam a lányoknál de szinte kinevettek :D Láttunk másokat is próbálkozni, azokat is elhajtották (nem ugyanazok a lányok)


Valakinek sikerült már szóba elegyedni velük?



2020. aug. 17. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Öt kerben valószínűleg külföldit keresnek, ha keresnek egyáltalán pasit.

Külföldi lányoknál probálkoztatok?

2020. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szórakozóhely függő, ha egy lány szabad, ismerkedési céllal jött vagy legalábbis nem zárkózik el tőle, te is szimpatikus vagy akkor nem fog el hajtani, ha valamelyik nem stimmel akkor viszont esélyes hogy igen.
2020. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
magyarok voltak, de amikor bókoltam neki, ránézett a barátnőjére aztán arrébb álltak :D
2020. aug. 17. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Akkor beégtél. Van ez így.
2020. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, ez van. Remélem hasonló élményeket élnek majd át azok a csajok :D
2020. aug. 17. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Miért reméled? Mert nem tetszettél nekik? Azért engedtessék meg mindenkinek, hogy azzal ismerkedjen akivel szeretne.

Vagy lehet, hogy te is azért kaptad ezt tőlük mert volt olyan Kit elutasítottál a múltban.

2020. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy jön egy ilyen válasz :D akkor most rád szólnék hogy olvasd el még egyszer amit az előbb leírtam. Van udvariasabb módja is az elutasításnak. Te talán örülnél ha bepróbálkoznál és a csaj a vállát vonná? esetleg kinevetne? mert a nevetés helyett mosoly volt de ez történt szombaton. Gondolom nem. Ha viszont igen, akkor valami nincs rendben veled :D
2020. aug. 17. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, hogy ilyen tortent. En csak egyszer voltam ott egy baratnommel, akkor tele volt puccos tinipitsakkal meg bekepzelt sracokkal. Lehet nem jo hely ismerkedesre a magunkfajta plebejusoknak. :D

L

2020. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én nagyon szeretem az ötödik kerületet, ott flangálni, sétálni és iszogatni egyedül és aztán leülni egy padra megpihenni, nézni a környezetet és persze a sok csinos lányt.

Van olyan pasi, akinek ott akadt a horgára egy magyar vagy bármilyen külföldi nő?

2020. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Külföldi nő, miért ne akadhatna?


Lehet, hogy ahogy most a bulinegyed, ez is valamikor átalakult. De régen tipikus turista szexrandi hely volt.

2020. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!