Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kéne viselkednem velük?

Hogy kéne viselkednem velük?

Figyelt kérdés
21 éves leszek par nap mulva sikerult megvennem az első sajat automat hosszú es kemény munka aran full egyedül (mercedes c220 2008) nem tartom olyan full új luxus autonak de rossznak se na nem ez a lényeg .Akiknek nem jöttem be es nagyon bunkon viselkedtek velem nők hirtelen mar egyből érdekesebb lettem hogy meglátták az autóm neten irogatnak es reagálnak stb kicsit bosszant mert előtte meg le se sz*rtak volt konkrét olyan lány aki azt mondta nincs baja a külsőmmel vagy ilyesmi csak ő elvárja.. de most már érdekesebb vagyok.. sose voltam ilyen helyzetben érzem én is hogy nyilván emiatt..mit kéne tennem? Kihasználjam az alkalmat és ne legyek ilyen sértődős vagy ne foglalkozzak velük igy jártak a viselkedés miatt?

2020. aug. 18. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Vágj alá aztán heló
2020. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasak a mai nők.
2020. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!