Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet valakit elüldözni?

Hogy lehet valakit elüldözni?

Figyelt kérdés
Egy hajléktalanról van szó. Alig pár méterre a kapunktól van a helye, nem találok más kifejezést rá. El kéne küldeni onnan valahogy.

2020. aug. 18. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért? Büdös, szemetel, zajos?
2020. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy aruhazban en szoltam (amiert ramszallt követett orditott ram egy elötte levö csöves es nem mertem hazamenni a boltba igy visszamentem az örhöz segitsegert) es ök kitisztitottàk a terepet.


Polgaröröket vagy ilyeneket keress akiknke ez a hatasköre

2020. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy fotozd es küll fel az önkormanyzathoz
2020. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha koszos, akkor ÁNTSZ ebben a melegben, mert fertőző is lehet.
2020. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Talán úgy, hogy megkérdezed, tudnál-e neki segíteni valami ruhaneművel, takaróval, egy kis ételt elfogad-e? És kérd meg kedvesen, hogy keressen valami jobb helyet, mert morognak a szomszédok, hogy itt vert tanyát.

Ha egyébként nem közözködik, csenben van, nem halmoz maga körül szemetet, akkor miért ne férne el?

Ő is ember, csak most nagyon nehéz helyzetben van, amit közel sem biztos, hogy csak magának köszönhet. Sajnos a mai politika futószalagon dobálja ki házukból az embereket . Ti választottátok ezt,tűritek és isszuk a levét.

Elüldözni még egy elárvult állatot is embertelen cselekedet.

2020. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom őket kissé, rettenetes lehet úgy 'élni'. A fiam azt tanácsolta, hogy egy barátjával megdobálják párszor, de féltem a srácokat, bármilyen furcsán hangzik. Arra gondoltam, paprikasprayyel lefújom mikor alszik de már sötét van. Elvileg nem láthat akkor. Egy pár alkalom talán elég és megérti ki itt az úr
2020. aug. 18. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha veszélyes lenne, már az kiderült volna. Gondolom, ott érzi magát valamiért kényelmesen, biztonságban. Mi környékünkön is vannak hajléktaklanok, de még soha senkit nem bántottak. Illedelmesen kérnek néha, de ha nem kap, megy tovább. Egymással szoktak balhézni csak.Valószínű már száz másik helyről elüldözték. Ha nem foglalkoztok vele, szerintem egy idő után magától is odébb áll, ha jobb helyre talál.

Undorító egyébként a hozzáállásotok.

2020. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

6


Ritka aljadék vagy kölköddel együtt, hajléktalant verni-fújkálni, mert burzsuj villád közelében "él"...pfff

Legyen szerencsétek, hogy meg ne lássa senki, ha ilyet mertek, mert "megkapjátok" 10x-esen...


Talán segíteni is lehetne neki másik helyet találni vagy az már derogál ugye...


Remélem mihamarabb szerencsétlen szintje alá kerül sorsotok;)

2020. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5. Nem segíteni szeretnék rajta, hanem lapátra tenni. Ha adok egy tál étel, v pár holmit azzal nem segítettem, maximum még közelebb kötözik és aztán itt csoszog majd a kocsibejáró előtt.. meglett a megoldás, ellopkodunk a holmijai közül, mikor nem figyelmes. Lassan ellehetetlenül majd és továbbáll. Remélem.
2020. aug. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!