Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább dolog, amit valaki neked mondott?

Figyelt kérdés
Fájt? Sokáig küszködtél miatta? Mit reagáltál rá?
2020. aug. 18. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ássam el magam élve,többre mennék...


Szerinted ilyenre mit lehet reagálni?

2020. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, amikor az anyám depressziós tinipicsának hívott. Közben meg jártam pszichológushoz is.
2020. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a pénze miatt vagy ezzel a ronda hájas csajjal, tudom."


Kedves drogos alkesz nagybátyám mondta a pasimnak pár éve, úgy, hogy én is hallottam. Nem vagyok dagadt, de azért egy botsáska sem. A pasival azóta is együtt vagyok, biztos még mindig a pénzemre utazik, amikor szaros tini voltam akkor:D ennyire engem még a büdös életben nem sértettek meg, de már nem haragszom rá, mert egy drogos nyomorult szegényke. Amúgy ott köpni-nyelni nem tudtam, 15 éves kislány voltam. Aztán elsírtam magam.

2020. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Korábban már írtam, kiegészítem: lefagytam.
2020. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A netes tarskeresektöl kapott dolgoknal durvàbb eddig nincs.(ffiaktol)

Màr kezdtem azon agyalni, egy kèt szexuàlis beszolàs utan, hogy ennél màr semmi nem lehet cenzuràzandobb, de ràlicitàlt egy màsik, azon már csodàlkoztam, hogy ezek szerint mègis van, gondoltam akkor màr versenyeztetem is öket, hàtha meglesz hol kezdödik a legalja, hol kezdödik egy ferfi.., a legek legje. És az az lett, ami olyan szexuàlis zaklatàs volt, hogy közben még sèrteget is, es szandekosan meg akar bàntani is, hogy normal esetben egy kislany èvekig nem felejti el, vagy soha. Tehàt nem csupàn szexualis tekintetben tàmadnak, de lelki testi bantalmazàs stb magas foku kegyetlenseggel, nemhogy lanynak gyereknek nönek, de embernek sem nèzik a masikat. Es de nem tinik es brahibol..hanem teljes tudatos felnött emberek.


Tultesznek a horrorfilmeken is de szerintem a pedofilokon is. Olyan gondolataik vannak a màsik nemröl (vagy a mai vilàgban szimplàn csak a nemiségröl), aminek nemhogy szépsége nincs, de aminél mocskosabb, "dögszagubb" sincs, amik mellett a pedofilok is elbujhatnànak.

Életemben nem lattam még esetleg filmeket a valodi emberi aljasságrol, vagy olyan aljassàgrol plane, amik minden ok nèlkül léteznek ráadásul, tekintve, hogy azt sem tudja kinek ir valojàban.


Es ugyanazok irjàk talàn akik az életben meg a jopofa pizzakohordok vagy postas,vagy szerelö, vagy a sarki pék, vagy a kedves kollega, vagy a buszsoför.


I j e sz t ö

2020. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

*Reakcio: kiregiztem

Hatàsa: nem küzködök miatta csak màsképp làtom màr a vilàgot

2020. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A testvérem mindig utált, mert megszülettem. Minden sikertelenségének az az oka hogy megszülettem. A szüleink velem is foglalkoztak, nem csak vele 100%-osan.

30 évesen is anyámon élősködött, nem dolgozott. Szerinte ez normális, most már 40 éves de még mindig azt szeretné hogy anyám visszafogadja és tartsa mint a lovat. Ha én nem lennék akkor még mindig élősködhetne.


"Mindennek az az oka hogy ez a buz1 gyerek (én) megszületett"

Hatása: kívánom hogy dögöljön meg

2020. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék azert.

A szülök a nagyobbat igencsak hajlamosak lesz.rni a kisebb miatt. Ez valos jelenség.

Az hogy eletkeptelen lett is a szüeinek es nevelesnek köszönhetö hogy lesz.rtàk.


Egy gyereket meg nem csak annyi ravenni egy uj lakotarsra hogy fogadd el ez van es kötelezöen szeresd. Aki ugye szent joganak hiszi elvenni a jatekaid ruhaid csak ugy mert ott lakik. Meg sorolhatnam. Amit sokan hisznek hogy hót egyszerü. Az emberi lélek ennel bonyolultabb.


Pont a sz.r élete a bizonyitèk hogy sèrült a csaladban.

Ezt egy kisgyerek segitseg nelkül nem tudja még megoldani csak azt latja a teso miatt van minden.

2020. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Es valszeg majd te is a nagyobb gyerekeden töltöd majd ki a gyerekkori "bosszudat"es a kicsit fogod ajnarozni.

A minta megmarad generaciokon at.

A nagyobb gyereked csöves lesz a kisebb meg diplomas. Mar latszik elöre.es mosod kezeid. Ugye dögöljön meg ne rajtad csüngjön.hogy a te szavaiddal eljek.

2020. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokat sérült, max az egója.

mindent megkapott, jó, gazdag gyerekkora volt. 10 éves volt mikor megszülettem.

Utána is ő volt a sztár. Mindent megvettek neki de semmi se volt elég. Hisztizett, az xboxján ugrált. Kapott másnap másikat meg ilyenek. Nem tanult, játszott, a barátaival rosszalkodott.

Én se teret, se a játékjait nem vettem el. Külön szobája volt, nem nyúlhattam a cuccaihoz soha.


Nekem a gyerekkorom arról szólt hogy előle kellett zárkóznom, ne verjen meg. A szülinapra kapott ajándékaimat elvette (édesség, 1-2 ezer forintok) .

Szülők elváltak mikor 6 voltam, ő 16.

Olyan helyre költöztünk ahol csak kinti wc volt. Itt is külön szobája volt, én egy félszobában voltam egy ágyban anyámmal.

A ruháimba törölte a piszkos evőeszközöket, felmosónak használta őket hogy kiszúrjon velem. Egyszer nem volt tiszta cuccom, pizsoma felsőbe mentem suliba.

Otthon nem volt kaja, mindent megettek a barátaival. A szomszéd adott nekem vajas kenyeret.

Nekem ez jutott.

Jah, neki itt a putriban is megvette anyám a legújabb konzolokat, pedig dolgozott (nem adott semmibe, magára költötte a pénzét.) Nekem 15 éves koromig telefonom se volt.

Akkor is csak egy régi alcatel. De még egy bicikli se, mert arra se jutott pénz.

Itt tényleg csak a puszta létezésem volt az, ami zavarta.

2020. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!