Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinaljak a depresszioval...

Mit csinaljak a depresszioval amikor félre kéne tenni mert mondjuj jönnek vendègek vagy idöpontom van valahova meg ez meg az, mikor pont nem aktualis depizni?

Figyelt kérdés

Valojaban gyülölöm az életet.

De droid modon csinalom nyomom, amit kell muszaj kötelezö.

Munka haztartas csalad etc.


Es folyamat ràmtör a kinzo boldogtalansàg.


Es de menni kell, el kell hozni, vagy vàrnak, le van beszelve, ezt is el kell intezni stb.

Irto kinszenvedes felvennem a mosolyt formalitast tarsalgast normàt normalis fejet. De sikerül. Senki nem is tudja mi van valojaban.


Hogyan lehet ezt felretenni vagy kiszedni magambol hogy nem elég az élet sulya problemai sz.rjai, de még ez a depresszio is a nyakamban van. Es igy folyamat erön felül kell küzdenem.



Pszichologus KIRÖHÖGÖTT! Es nem egy!

Hazi orvos hangulatjavitot ajanlana, de mindegyiktöl bealszok vagy magas fokon ideges leszek(mellekhatas) Valszeg nem birja a szervezetem a kemikàliàkat.


2020. aug. 19. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az antidepresszans kb hat het mulva hat, elotte mellekhatasok jonnek ki inkabb. Kornyezetedtol fugg, mennyire megertok, el is lehetne mondanod. Azt nem tudom, az elnyomas es szinlelni probalas jobb-e vagy rosszabb. Mert igaz, hogy latszolag nem adtad fel, de talan csak jobban erjed belul.

En megengedtem magamnak anno a nyilt agybol fel sem keles luxusat. Nekem jot tett a gyogyszer, csak most pl az ingerszegeny elet miatt nehez volna jol lennem.

Szerintem igenis a gyogyszer egy lokes ahhoz, hogy vegre ne kelljen ezzel az erzessel elned.

2020. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon gondolkodj rajta mindig, hogy még majd mit kell elintézned, hanem mindig csak arra gondolj, hogy a következő percet kell "túlélned". Nekem ez szokott segíteni, mert ha folyton azon gondolkodom, hogy aznap, meg a héten miket kell csinálnom akkor besokallok mindig, de ha csak a következő egy percre koncentrálok akkor nincsen ez. Attól függően, hogy mennyire vagy éppen mélyen, akár a következő egy órára, napra is koncentrálhatsz. :) Hozzád közelebb állóknak meg szerintem simán elmondhatod amikor éppen nagyon rosszul érzed magad, nem muszáj mosolyognod folyton mintha nem lenne semmi.
2020. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!