Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten tudtok mondani...

Budapesten tudtok mondani olyan helyet ami egyáltalán nem romantikus, és baráti talihoz jó? bővebben lent

Figyelt kérdés

szóval. van egy srác akivel még középiskolában évfolyamtársak voltunk, és mostanában elkezdtünk beszélgetni.

nekem van párom most, de nem tudom hogy ez a srác baráti indíttatásból , vagy annál többől ír.


talizni akarok vele mert amúgy jó srác, de teljesen kerülni akarom a romi helyeket, (margitszigeten a parton sörözés volt az ötletem, de erről barátnőm le akar beszélni mert hogy az olyan "meghitt") és az olyat ahol kínos szitu lehet hogy most ki fizet, "jaj meghívlak" és társai lehet, pl kávézó.



létezik egyáltalán ilyen hely? :D

bármilyen tali hely ötit szívesen fogadok!


2020. aug. 26. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

*tali hely ötit


Jajj:DD

2020. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örs Vezér tere, buszvégállomások. Ott leültök egy padra, akárhogy nézem, semmi romantikusat nem látok benne. De szerintem ez független a helyszíntől, bárhol adódhat olyan szituáció, amire később ráillik ez a jelző.

Sok sikert.

2020. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üljetek le a Deák téren egy üveg borral, amit visztek magatokkal. :D Vagy a parlament előtt a Duna parton egy padra. Esetleg üljetek be egy jó romkocsmába.

Szerintem a fizetésből adódóan nem lehet ciki helyzet. Evidens, hogy mindenki fizeti a sajátját, de ha ragaszkodna ahhoz, hogy ő fizet, akkor te visszahívod egy körre és kész is az egál.

Kicsit túlspilázod a dolgot, engedd el magad. A romantikát nem maga a helyszín adja, hanem a két ember viszonya. Ha csak haverok vagytok (tudja hogy van párod és neked ő tabu), akkor mehettek bárhova, nem lesz romantikus.

2020. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!