Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek meddig lesz...

Szerintetek meddig lesz iskola? Marmint vajon lesz karanten,online oktatas stb...?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd meg Királyunkat. Ő mindent tud 100%-ra.

Már május végén megmondta, hogy szeptemberben lesz 2. hullám.

2020. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En egyebkent ugy gondolom hogy ez az egesz egy felfujt dolog. Illetve most hogy behoztak azt hogy nem lehet kulfoldre menni es ide se jonni “megallitjak”😒 a virust( szerintem igy gondoljak) es ezzel el lenne ugymond simitva ez az egesz
2020. aug. 29. 12:43
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Ekkora káosz, mint március-május között volt, már biztos, hogy nem lesz.

2020. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
37%

ricsi dragam csak elarulom hogy ma rekordott dontottunk, 292 emberre lett pozitiv a teszt, tobb mint az orszagban barmikor



illetve szeptemberben ujra tetozes lesz, tehat nem ertem hogy ezt hogy gondoltad

2020. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Elte TTK már bejelentette a távoktatást, valószínűleg megint lesz közoktatásban is.
2020. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
100% csak az időpont kérdéses. A belűgy nov-márc időszakra tervezett már júliusban.
2020. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Addig nem zárják be az iskolát, míg el nem adják az összes tankönyvet.
2020. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez viszont érdekes lesz. Nem lehet ezt így csinálni... Nálunk és az ismerőseim, barátaim körében sorra esnek ki a gyerekek az oviból egy szimpla náthával. Ma az én 4 éves lányom is csatlakozott hozzájuk: doki szerint valami laza vírust bekapott az oviban. Reggel/délelőtt köhögött, nem vittük oviba mert be se engednek (lázmérőznek is). Szóval a nap folyamán elmúlt a köhögés, meg orrot sem igen fújt, de ha elvittük volna, 1 óra múlva telóztak volna, hogy köhög a gyerek, és akkor 1 órán belül ott kell lenned érte, ez a szabály. Érdekelne, hogy erről szóltak e munkáltatóknak is? Szóval, most 1 hét táp feleségemnek, még így is jó, hogy nem várnak el 10 napot (olyan intézmény is van), na de, ha visszamegy a gyerek, és 3 nap múlva folyik újra az orra, akkor hivatalosan megint orvos... Ez így kivitelezhetetlen, végig kell(ett volna) gondolni, mert így a cégek is szorulnak, a munkavállalókat kirúgdalják majd, ennyi szabija, táppénze a világon senkinek sincs, a fizetés nélkülit meg azon túl, hogy a hajadra kenheted, szépen lenullázza majd a 13. havit is (cége válogatja, nálunk minden egyes tápos/fizetetlen nap után 2% mímusz, feleségemnél pár nap táppénz után sávosan nullázódik viszonylag gyorsan, és senkit sem érdekel, hogy miért voltál el. Kvázi értelmetlenül, ugye, mert a gyereknek sem láza, se semmi, értem, hogy nem lehet megmondani, hogy ez most korona e vagy sem, na de így meg pusztítják az ember bevételét, és a cégeknek sem jó, nem tudják, kire meddig lehet számítani stb. Uff.
2020. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Én is megbetegedtem a héten de hál’ Istennek nem korona
2020. szept. 9. 20:19
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes hogy valakit egy szros cég bevétele jobban érdekel, mint az óvodai gyerekek és ott dolgozók egészsége.

Nagyon is jól van így, hogy a karrierista szülő, akinek a munka fontosabb a saját gyerekénél, a lázas, hányós gyereket ne küldhesse be másnap az óvodába, reggel belenyomva két láz csillapítót. Még jó, hogy a gyerek persze mindent elmond.

El kéne már gondolkozni egy kicsit. Talán nem is olyan nagy gond, hogy a jelenlegi helyzet egy kissé megváltoztatja, ezt az eltorzult világot.

2020. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!