Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek az egyetemi buliba?

Elmenjek az egyetemi buliba?

Figyelt kérdés
Nem voltam gólyatáborban, így nem ismerek senkit, viszont lesz hamarosan egy buli, amit a szaktársaim szerveznek, így mindenkit meghívtak rá a szakról. Elmenjek? Az a baj, hogy nagyon visszahúzódó vagyok és nehezen ismerkedem. Ha ismerek valakit és úgy megyek nagyobb társaságba, akkor bátrabb vagyok, de itt nem ismerek senkit és félek ők már összeszoktak a gólyatábor alatt és nem tudok majd kihez odamenni.

2020. aug. 30. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2020. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Menj, ha szerencséd van, meg is koronáznak...
2020. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Én kihagynám. Nem te leszel az egyetlen aki kihagyja.
2020. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"félek ők már összeszoktak a gólyatábor alatt" - Ennyi erővel a teljes egyetemet is ki lehetne hagyni...
2020. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%
menj el! nem hiszem, hogy összeszoktak a gólyatábor alatt. mi nem szakonként voltunk beosztva, így egyetlen szaktársammal találkoztam az egész tábor alatt, azóta sem vagyunk jóban (harmadéves vagyok). nem hiszem, hogy néhány nap alatt összeszoktak, ne aggódj:)
2020. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Az egyetlen ok, hogy ne menj el, a koronavírus. Ezt leszámítva érdemes elmenni.

Biztos vannak még, akik nem mentek táborba, vagy nem barátkoztak össze nagyon senkivel. A többiek is csak most ismerték meg egymást, még nyitottak a baráti körök.

Az egyetemi bulik pedig nem csak az ivásról szólnak. Simán lehet beszélgetni, ismerkedős játékokat játszani, stb.

Én is most vagyok gólya az ELTE-n, tapasztalatból mondom.

2020. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Menj el! Próbáld meg mindenképpen! Úgy is találkozni fogsz velük a suliban szóval nem kerülheted el a társaságot. Ráadásul pozitívabb képet mutatsz magadról ha elmész most (főleg hogy sokan ott lesznek a szakról), mintha nem mennél el.
2020. szept. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nem mennék el, de csak azért, mert soha nem járok bulizni, így egy teljesen ismeretlen társasággal sem mennék el, de ha te nem ilyen típus vagy, akkor menj el. Egyébként tényleg nem te leszel az egyetlen aki nem megy el, valószínű hozzád hasonló személyiségű emberek sem mind fognak elmenni. Ha pedig nem vagy egy bulizósabb típus, akkor később sem ezekkel a szaktársaiddal fogsz időt tölteni, akik mindig bulizni járnak.
2020. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!