Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha neked, akkor rólad is?...

Ha neked, akkor rólad is? (kérdés lent) - trollok, 11 évesek kíméljenek.

Figyelt kérdés
Szerintetek Ha valaki neked pletykál másokról, az rólad is pletykál másoknak?
2020. aug. 31. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltetlen.
2020. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen mindenkinek mindenkiről pletykál,ez a tipikus "de nem tőlem hallottad" fajta...
2020. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igen. Aki alapból pletykás, az mindenkiről az, nem válogatja szét, hogy Marikáról pletyizek, de Jucikáról nem, mert jajj róla nem kéne.
2020. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Vannak, akik kiszemelnek egy kedveltebb egyént, és annak sározzák be a nevét féltékenységből, irigységből. Meglepődnél, hogy milyen elkényeztetett, gazdag, love travelling stílusú mami-papi kedvencei keverik a szart, akikről azt hinnéd, hogy mindent megkaptak az életben és nincs okuk a másik lehúzására.
2020. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ. Ha csak egyvalakiről pletykál, akkor lehet, hogy csak őt utálja, vele van elfoglalva. De ha sok emberről pletykál, akkor gyakorlatilag biztos, hogy rólam is, ha van mit.
2020. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Szinte biztos.
2020. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen.
2020. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy igen.
2020. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
100%.
2020. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

#5

Kedves Goldmund, aki pletykálni akar, az akkor is pletykál, ha nincs mit!

Vidékre költöztem (szükségből), rokkant vagyok, így nem jártam dolgozni. Ebéd után jólesett egy kis szunyókálás.

A szomszédasszonyom elkezdte terjeszteni, hogy délelőtt beiszom és délután kialszom.

Elmondanám, hogy antialkoholista cukorbeteg vagyok, aki a szilveszteri egy korty pezsgőtől még húsvétkor is csuklik, de a betegségeim kapcsán ha akarnék sem ihatnék.

Félévre idejött hozzám egy kolléganőm (fizetett érte) mert a fia hozzáépített egy szobát a házához és az egészet felújította. Ekkor azt kezdte híresztelni,hogy leszbikus vagyok. Megjegyzem, 3 unokás nagymama vagyok, aki 12 éve él férfivel(!) párkapcsolatban.

...és én közben azt hittem, hogy jó viszonyban vagyunk!:D


Nem véletlenül született a mondás, hogy "Aki pletykát hoz, az visz is!" az ilyen mentalitású emberekkel csak a teljes elzárkózás segít, bár utána ugyanúgy fog dumálni rólad, de megvan az a jóérzésed, hogy tudja, hogy megveted.

2020. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!