Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy utalnak a sulimban mert regen sok idiotasagit csinaltam es azota elvagyok belyegezve es hiaba mutatom nem vagyok olyna a regi hibaim amik 2 evesek, meg mindig az alapjan itelnek meg es meg mindig azokat terjesztik?

Hogyan tudnék igy a sulimban baratokra szert tenni?



2020. szept. 1. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs valamilyen szakkör, ami érdekel?
2020. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miket csináltál? :)
2020. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hányadikas vagy? Mert ha nyolcadikas akkor már csak egy évet kell kihúznod.

Amúgy próbálj segítőkész lenni, válts stílust.

És egyébként mi volt az a idiótaság amit csináltál?

Ha nem akarod elmondani akkor privibe mondd el

2020. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi egyébként a sok írás hibáért, 11.-es vagyok, es: kihasznaltam lányokat érzelmileg, verekedtem, zsaroltam, szórakozasból egymásnak ugrasztottam embereket, es tonkrevagtam egy szalagavatot.

De volt egy nagy valtozasom ahol a kulsomtol kezdve minden megvaltozott rajtam, semmi ilyet nemcsinaltam nagyon reg ota es segitokezs vagyok es kedves az emberekkel.

2020. szept. 1. 16:22
 5/7 anonim válasza:
Ezt így nehéz elhinni, én sem hinném el, mert nagyon ritka az olyan ember, aki tényleg megváltozik és nem csak mondja, de esetleg nyári/hétvégi munka közben, vagy bulikban tudnál jobban ismerkedni. Esetleg ha van 1 haverod/barátod akkor általa, vagy ha minden kötél szakad, akkor neten.
2020. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En tok elhiszem hogy egy ember 180fokos fordulatot vesz,de a hibaknak kovetkezmenyei vannak neked az hogy mar nem biznak gondolom benned, csalodtak benned.

De szerintem jo lenne ha egy szunetben vagy egy osztaly fonoki oran szolnal mindenkinek hogy beszeljetek es elmeseled hogy megvaltoztal es probalsz bizonyitani;)

Sok sikert:)

2020. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szard le, nekem is gimi után kezdődött az élet. (a suliban tipik csibész)

a suli alatt már rájöttem, hogy mennyi érdek és felszínes ember van.

"make money, not friends"

23/f

2020. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!