Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az az egyetem már tud valamit...

Az az egyetem már tud valamit amely még a jelenléti órákat is csak az első félév elejére engedi tervezni?

Figyelt kérdés

Óbudai Egyetem rektori utasítása:“a rektori utasítás szerint

a hallgatók feltétlen személyes részvételét igénylő tantárgyakat a félév első felére kell tervezni.“


MI ezzel a furcsa? Az előadások eleve csak online lesznek de ott vannak a gyak és szemináriumi órák amelyek online megtartása lehetetlen. Elvileg ezek nem is lettek volna online.

És most jön ez hogy megtartjuk személyesen oké-de csak a félév legelején. És mivel a szorgalmi időszak egyetemen csak dec eleje-közepéig tart eleve és ennek is az elejére tervezik a jelenléti oktatást akkor az azt jelenti hogy úgy okt közepén vége a jelenlétinek is. Még a gyak/szeminárium esetében is.


Ez az egyetem már tud valamit?


2020. szept. 1. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez semmi speciális tudás, "csak" józan ész. Amúgy az SZIE is ezt csinálja.
2020. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tud valamit, igen. Előre tervezni.
2020. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Amúgy az SZIE is ezt csinálja."


Az ERŐSEN Meglepne mert szie-s vagyok és semmi ilyenről nem hallottam.

2020. szept. 1. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Pedig igen. Nézd meg a SZIE EHÖk facebook-ját. Ma rakták ki a rektori utasítást.
2020. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek. Közben törölték. :D
2020. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nocsak... ugye uyge. Én semmiről se hallottam....


mellesleg üres kamu volt amit mondták hogy ma tették ki a rektori utasítást, mert 2001 óta az ÖSSZES rektori utasítás archiválva kereshetően fent van ha törlik ha nem.

Ha 5 perc alatt törlik akkor is.

2020. szept. 1. 19:11
 7/11 A kérdező kommentje:

" Nézd meg a SZIE EHÖk facebook-ját. Ma rakták ki a rektori utasítást."


Ja és a rektori utasítás mióta van az ehök-ön először? Hát nem egészen véletlenül az egyetemi honlapra kerül ki először? Üres kamu ráadásul ostoba is.

2020. szept. 1. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


3-as paragrafus 3-as

2020. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tököm tele van már az összes konteóssal. Miért olyan nehéz elképzelni, hogy senki nem tud semmit, nem titkolnak semmit előlünk, hanem simán csak nem akarják megkockáztatni, hogy megint beüssön a szar, bezárjanak mindent és egy rakás hallgató lemaradjon olyan gyakorlatokról, amik egyébként fontosak lettek volna számukra?
2020. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Miért olyan nehéz elképzelni, hogy senki nem tud semmit, nem titkolnak semmit előlünk"


Aki ezt a szart elhiszi az az elmúlt 20-30 évben a Holdon élt és nem ebben a szar országban.

2020. szept. 2. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!