Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok és srácok: Mi volt a...

Lányok és srácok: Mi volt a legfájdalmasabb/leggázabb eset amikor szakítottak veletek, vagy éppenséggel ti szakítottatok mert a másik fél olyat csinált ami miatt nem maradt más választásotok?

Figyelt kérdés
Akinek van ideje hosszú történeteket is szívesen olvasnék. Köszi.
2020. szept. 1. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az akkori párom a fiúbandájával elbújt a fiúwc-ben, és kibeszéltek engem, majd kiküldte az osztálytársát a nekem szánt levéllel, melyben az volt, hogy vége a kapcsolatunknak. Ez volt a leggázabb eset. Az első szerelmem volt, ezért fájt.
2020. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Szépen alakult egy kapcsolatom, kölcsönös szerelem, komolynak gondoltam. A hölgy közölte, hogy az exe meghívta egy olaszországi nyaralásra, mindent a pasi fizet, és ő ezt nem hagyhatja ki. Persze külön szobában alszanak. Már ez is szíven ütött, mert persze nem vagyok egészen hülye, a pasi nyilván vissza akarta hódítani. Mondtam, rád bízom, h mégy e, szerintem kicsit fura. Elment, majd itthon közölte, h már csak egy kiadó szoba volt, így "kénytelen" volt az exével aludni. Ilyen az amikor megpróbálják kideríteni, hogy csak félig vagy e idióta vagy teljesen. Szakítottam vele, mivel nem szeretem ha idiótának néznek. A poén, hogy még ő volt felháborodva. 45/F
2020. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugy volt, hogy összeköltözünk, terveink lettek közös ingatlan stb.

Aztàn az anyukàja rabeszèlte hogy ne menjen, a nök csak lehuzzàk, vagy inkabb en költözzem oda hozzàjuk.aztàn anyuja folyton velem "versengett", hogy ö jobban föz, meg jobban èrtene a gyerekünkhöz is ha lenne, etc.


Szoval en külön akartam élni.


Erre a pàrom kitalàlta, hogy ha nekem ez igy nem tetszik, keres olyat akkor, aki majd odaköltözik es anyukàval élhetnek, es az idö dràga, ne pocsèkoljuk egymásét. Abszolut erzeketlen volt. Es hideg kimért lett hirtelen.


Azota a facen a posztjai föleg olyanok az èdesanyja a minden, meg az elete értelme, meg hasonlo maszlagok.


És 30 éves ffi.


Engem full hidegzuhanyként ért amikor egy teljesen màs embert ismertem meg benne. Nagyon nehezen épültem fel. Hittem bennünk, hatalmas csalodás volt.

2020. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!