Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyik ismerősöm szeretne...

Egyik ismerősöm szeretne megismerkedni egy fiúval, hogyan tegye? Többi lent

Figyelt kérdés
Nevezzük mondjuk Katinak a lány és Bélának a fiút. Egy iskolába járnak, de Béla három évvel idősebb és Kati már figyeli egy ideje őt, bejelölte több helyen is, de privát fiókjai vannak, nem jelölte vissza. Egyszer Kati köszönt neki egy olyan platformon, ahol nem volt privát a fiú profilja, vissza is köszönt neki, de nem válaszolt utána. Tervezi, hogy odamegy hozzá köszönni, de nincs hozzá bátorsága, vagy ismerősein keresztül megismerni Bélát. Szerintetek mit tegyen/ti voltatok-e már ilyen helyzetben? Esetlég hagyja annyiban a dolgot?

2020. szept. 2. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Persze, persze.

Es az ismerosod kert meg hogy tedd fel a kerdest, meg veletlenul se te vagy Katica...

2020. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha vissza se jelölt meg semmi reakció, akkor hagyd.
2020. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Xdddd az 1 es valaszolonak uzenem h en vagyok akirol szo van es nm kertem meg h irja ki magatol tette, a 2es nek meg h mivel nem ismer ezert nem jelol vissza (csak ismerosoket jelol vissza)
2020. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem is tudtam, hogy Kathi Béla skizofrén.
2020. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Voltam már ilyen helyzetben, de csak eggyel fölöttem járt. Szerintem ez esetben érdemes azokkal jóban lenni, akikkel ő együtt lóg, vagy olyan buliba menni, ahova meghívták, vagy olyan szakkörre járni, ahova ő. Minél kevésbé antiszoc a srác, annál több lehetőséged van.
2020. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki érti, miről beszél a 4., légyszi mondjátok már el!😂😂
2020. szept. 6. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Mert ugye van ahol a Google fizetos...

2020. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%

Nm fizetos a google, vagja h testepito de azt h hogyan jott ide az nem

amugy ,,nagy" oltas volt🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!