Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem akar semmit, akkor...

Ha nem akar semmit, akkor miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy srác a szakon, eleinte nagyon jóban voltunk, igazi barátság alakult köztünk. Éreztem hogy figyel rám meg érdeklem, chatelni akart meg a nézegette hogy hol van rólam valami adat/kép a neten. Röviden foglalkozott velem. Sajnos utána összevesztünk egy egyetemi dolog miatt, és nem tartjuk már a kapcsolatot. Úgy hallottam ő nem szeretne velem kibékülni, mert már nem lenne ugyanolyan, de ennek ellenére továbbra is akérdezi rólam a barátaimat meg ha a közelében vagyok nagyon néz, az sem zavarja ha én rajtakapom hogy néz engem. Van amikor csak faarccal néz, de arra is volt már példa, hogy gunyoros vigyorral ment el mellettem. Szerintetek? Minek foglalkozik velem ha úgyde fog már soha hozzám szólni?



19/L és 19/F



2020. szept. 3. 00:01
A kérdező szavazást indított:
Élvezi hogy most ő játszhatja a sértődöttet
Tetszem neki, de a büszkesége fontosabb
Élvezi hogy szívathat
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nincs màs egyelöre a képben
2020. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Azt mégis honnan tudod, hogy ő a neten keresgélt utánad? Beavathatnál, hogy erre hogyan jöttél rá.. :D
2020. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Láttam hogy lájkolta azokat a videókat amiken szerepelek meg azokat az oldalakat amiket én, és pontosan tudta hogy melyik rendezvény/ sulis program oldalán van rólam kép
2020. szept. 3. 01:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elsőre arra gondoltam, hogy láthatja rajtad, hogy zavar a helyzet, ő pedig élvezi, hogy ennyire foglalkoztat téged a dolog és/ vagy sérült az egója.
2020. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!